bg

Piłka nożna

Mrągowia zdobyła punkt w Lubawie. Przed nimi ostatni mecz

Piłkarze Mrągowii są już na ostatniej prostej ligowej jesieni w III lidze. WMZPN przedłużył jesień przekładając dwie kolejki z wiosny, dzięki czemu MKS zmierzył się w minioną sobotę na wyjeździe z Motorem Lubawa. Ciekawy mecz zakończył się remisem 2:2.

Worek z bramkami otworzył się już w 4 minucie, kiedy to prowadzenie naszej drużynie dał Przemysław Kulig. Niespełna dziesięć minut później był już remis, a bramkę dla gospodarzy zdobył Adrian Mederski. Po chwili Motor objął prowadzenie po golu Artura Śmigielskiego.

Trzy bramki w pierwszym kwadransie gry podniosły emocje jeszcze bardziej. Jeszcze przed przerwą mrągowianie zdołali wyrównać, a pierwszą ligową bramkę w tym sezonie zdobył Damian Majak.

Do przerwy mieliśmy zatem remis 2:2 i taki wynik utrzymał się do końca meczu, choć nasi piłkarze w drugiej połowie przeważali.

Po 18 kolejkach Mrągowia ma na koncie 24 punkty, które dają nam 9 pozycję w tabeli. Przed nami jeszcze jedno spotkanie z ŁKS-em Łomża. W drużynie naszych przeciwników spore zamieszanie organizacyjne, bo piłkarze ŁKS-u zrezygnowali z gry w spotkaniu z Granicą Kętrzyn. Czy w sobotę wybiorą się do Mrągowa? Jeśli tak, to zapraszamy na Stadion Miejski o godzinie 13:00.