bg

Piłka nożna

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej

Serdecznie zapraszamy drużyny Urzędów Miast, Gmin, Starostw Powiatowych, Urzędów Marszałkowskich, Samorządów do udziału w Eliminacjach Strefy Północno-Wschodniej do XVIII Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w halowej piłce nożnej”. Eliminacje odbędą się w Mrągowie w dniach 14 – 16 marca 2014r.


Uczestnicy Mistrzostw oprócz sportowej rywalizacji będą mieli także okazję do wspólnego spotkania, nawiązania nowych znajomości oraz wymiany wzajemnych doświadczeń. Imprezy tego typu przyczyniają się do integracji środowisk samorządowych i są jednocześnie wspaniałą okazją by poznać piękno Mrągowa oraz Warmii i Mazur.

Zgłoszenia do rozgrywek proszę kierować na adres:

Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo,
tel. 897433469, 601628006, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
w terminie do dnia 07 marca 2014r.

Informacje dotyczące regulaminu rozgrywek i zakwaterowania zespołów zostaną opublikowane na stronie i dosylane do zainteresowanych zespołów.

Jeszcze raz gorąco zapraszam do udziału w Mistrzostwach.

Cybul Waldemar

  • Opublikowano: czwartek, 16, styczeń 2014 12:40
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb