bg

Siatkówka

Mrągowska edycja Netex Cup 2015 za nami!

W sobotę 18 lipca na plaży miejskiej w Mrągowie na boiskach Ekomariny odbyła się pierwsza odsłona turnieju plażowej piłki siatkowej Netex Cup 2015. Turniej organizowany jest przez firmę Resport Mazury.
 
W mrągowskim turnieju wzięło udział 12 par męskich z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Zawodnicy rywalizowali na dwóch boiskach w systemie „brazylijskim” do dwóch przegranych pojedynków.
 
 
Gościem specjalnym turnieju w Mrągowie był prezes PZPS pan Paweł Papke, który otworzył zawody i w imieniu swoim oraz związku przekazał do puli nagród piękne albumy z Mistrzostw Świata 2014, które trafiły w ręce zwycięzców.
 
W rywalizacji na boisku najlepiej z przeciwnikami oraz z upałem poradzili sobie zawodnicy z Pisza. Turniej wygrała para w składzie Kakowski Tomasz i Cezary Stanisławajtys. Drugie miejsce w turnieju wywalczyła para z Olsztyna, w składzie Loba Piotr i Winckiewicz Adam. Na trzecim miejscu podium uplasowali się zawodnicy z Giżycka. Miasto z nad Niegocina reprezentowali Błażej Masłowski i Karol Masiul. Na czwartym miejscu uplasowała się reprezentacja Bartoszyc w składzie Monkiewicz Jakub i Zalewski Michał. Najlepsza para z Mrągowa w składzie Michał Deptuła i Oskar Sylwestrzak zajęła w turniej miejsce piąte.
 
Kolejna odsłona Netex Cup 2015 już 08 sierpnia. Tym razem to zawodniczki zaprezentują swoje umiejętności na piaszczystych boiskach w Węgrowie.
 
Dodajmy, że Węgrów to siedziba firmy sponsora głównego tegorocznej edycji turnieju – firmy Netex, producenta siatek do wszystkich sportów.
 
Przy tej okazji składamy również serdeczne podziękowania pozostałym sponsorom i partnerom, którzy wspomagają organizację tegorocznej edycji turnieju.
 
 
 
Więcej zdjęć z turnieju na profilu organizatora - Resport Mazury 
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 20, lipiec 2015 09:24
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb