bg

Siatkówka

Zwycięstwo siatkarek MUKS Omega na początek sezonu!

W sobotę 26 października 2013 roku w Mrągowie odbył się I Eliminacyjny Turniej II Ligi Wojewódzkiej Młodziczek. Świetnie zaprezentowały się gospodynie turnieju czyli siatkarki MUKS Omega, które wygrały wszystkie spotkania i awansowały do pierwszej ligi.

Bardzo dobry występ zanotowały młodziczki MUKS OMEGA MRĄGOWO, wygrywając wszystkie trzy mecze bez straty seta i tym samym zajmując pierwsze miejsce w turnieju co powoduje, że awansowaliśmy do I Ligi wojewódzkiej młodziczek. Nasze siatkarki pokonały kolejno LKS VEL Lidzbark Welski 2:0(25:9, 25:17), SMS MLKS FOTO OLA Ostróda 2:0 (25:19, 25:13) oraz UKS WARMISS - VOLEY Olsztyn 2:0 (25:14, 25:10).

Nasze zawodniczki do każdego spotkania podchodziły bardzo skupione i nie dały szans żadnemu zespołowi, chociaż w pierwszym secie meczu z Ostródą była walka punk za punkt, ale w końcówce seta nasze dziewczyny pokazały lepsze umiejętności.

Teraz przed naszymi młodziczkami występy  w kolejnym Turnieju Eliminacyjnym I Ligi Młodziczek, który odbędzie się w Iławie 16 listopada 2013 roku. Naszymi przeciwnikami będzie gospodarz Turnieju, zwycięzca I Turnieju młodziczek MKS ZRYW- VOLLEY Iława, UKS OLIMP Bartoszyce i MKS TRUSO Elbląg.