bg

Siatkówka

Trzecie miejsce siatkarek MUKS Omega w Sejnach

W dniach 8-10 listopada w Sejnach odbył się VI Turniej piłki siatkowej dziewcząt w kat. „Młodziczek” o Puchar Burmistrza Miasta Sejny. Nasze rezprezentantki z MUKS Omega Mrągowo zajęły w nim trzecie miejsce.

W turnieju uczestniczyło 6 zespołów gospodarze SKS „Pomorzanka” Sejny, Grodno(Białoruś), UKS Gim-Net Mońki, Bas Białystok I, Bas Białystok II oraz nasz zespół MUKS Omega Mrągowo. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym.
Nasze gimnazjalistki z Zespołu Szkół nr 4 w Mrągowie zaczęły turniej bardzo dobrze pokonując w sobotę trzy zespoły w tym późniejszego zwycięzcę turnieju  zespół z Grodna, po bardzo dobrym meczu.
Niestety w dwóch meczach doznaliśmy kontuzji czołowych zawodniczek Justyny Chojnowskiej i Zuzanny Szabat. W niedzielę w osłabionym składzie przegraliśmy z Sejnami i Białymstokiem I zajmując ostatecznie trzecie miejsce w turnieju. Organizatorzy zawodów uznali za najlepszą przyjmującą turnieju Martę Wachowicz z naszego zespołu.

MUKS Omega Mrągowo

Zespół MUKS OMEGA MRĄGOWO wystąpił w składzie: Aleksandra Siarnacka, Zuzanna Szabat, Justyna Chojnowska, Marta Wachowicz, Karolina Kaliszewska, Patrycja Jakubaszko oraz Aleksandra Podrez, Aneta Mroczek, Sandra Gieczewska, Natalia Trzeciakiewicz, Klaudia Laskowska, Julia Eźlakowska.
Trener: Andrzej Wachowicz

  • Opublikowano: wtorek, 19, listopad 2013 10:21
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb