bg

Sporty walki

Zapraszamy na I Mrągowską Galę Sportów Walki ,,Puchar Mazur”

Coraz mniej czasu zostało do I Mrągowskiej Gali Sportów Walki „Puchar Mazur”. Impreza odbędzie się w sobotę 29 marca w hali widowiskowo-sportowej, a na ringu będziemy mogli obejrzeć aż 14 pojedynków. Gościem specjalnym Gali będzie prosto z Anglii Daniel Sam, jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej światowego K-1.

W takiej formule impreza zagości w Mrągowie po raz pierwszy. Organizatorem jest mrągowski klub Kaliniak Team, który od niedawna jest filią znanego w całej Polsce olsztyńskiego klubu Arrachion MMA Olsztyn. A Puchar Mazur jest kontynuacją gal Underground Fight Show, które w poprzednich latach odbywały się w Gościńcu Molo. Przeniesienie imprezy do hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 daje organizatorom większe możliwości. Galę w komfortowych warunkach będzie mogło obejrzeć kilkuset kibiców.

Organizatorzy nadali także gali zupełnie nową nazwę. Pierwszy „Puchar Mazur” to 14 pojedynków w różnych formułach – K-1, MMA, boks oraz Muay Thai. W walkach obejrzymy pięściarzy z Mrągowa, Mazur, a także z zaprzyjaźnionych klubów z innych regionów Polski.

Prócz walk kibice wysłuchają także koncertu mrągowskiego zespołu SML Crew, a także zobaczą pokaz sekcji zapaśniczej Orlik Nawiady, którą prowadzi Stanisław Kamiński. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w C.H. Fabryka - Manufaktura Smaku (kawiarnia, ciastkarnia), w cenie 25-30 zł.

Filmowa zapowiedz Gali:

  • Opublikowano: poniedziałek, 17, marzec 2014 11:56
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb