bg

Sporty walki

Mistrzostwa Polski UFR. Relacja Arrachion Mrągowo.

Klub Arrachion Mrągowo wziął udział w zawodach amatorskich "Mistrzostwa Polski UFR".

Walki toczyły się w formule kickboxingu (1-runda: boks, 2-runda: kickboxing, 3-runda: low-kick). Klub reprezentowało 14 zawodników.

Zawodnicy Arrachion Mrągowo zdobyli 4 złote, 1 srebro, 3 brązowe medale. Złote medale wywaliczyli Kuba Piaskowski, Kuba Węcek, Damian Nowakowski (wszyscy juniorzy) i Tomasz Kalinowski (senior). Srebrny krążek zdobyła Żaneta Rochniak (junior), która debiutowała na zawodach. Trzy brązowe medale wywalczyli w Kacper Makarewicz (6 lat), Mateusz Modzelewski, Piotr Ogłodziński. Niestety Paweł Ściepuro w czwartej walce o 3 miejsce uległ rywalowi.

Reszta zawodników, którzy nie zajęli miejsca na podium stoczyli walki debiutanckie. Trenując od pół roku pokazali, że mają charakter i serce do walki!

Podziękowania: Sport bez sponsorów nie mógłby się rozwijać. My dzięki nim mamy możliwość rozwoju i reprezentowania naszego "podwórka" na zawodach ogólnokrajowych. Dziękujemy sponsorom: Daniel Nurczyk - Allchemik, Maciek Kaźmierski- Azet Transport, Rafał Zarzycki- Auto Trans laweta oraz Dariusz Ołów - Auto Szrot Nikutowo, którzy pomogli nam w wyjeździe na zawody - podsumowuje Tomasz Kalinowski, trener Arrachion Mrągowo.

• Opublikowano: poniedziałek, 16, czerwiec 2014 12:42