bg

Sporty walki

Husaria Mrągowo - relacja

Mrągowska HUSARIA zbiera doświadczenie, istniejący od około roku klub idzie do przodu, wojownicy zdobywają kolejne doświadczenia, po Mistrzostwach Polski, nadszedł czas na  puchar Submission Grappling. 

Zawody odbyły się w Brodnicy w dniu 21 czerwca 2014, mrągowscy wojownicy przywieźli srebro w kat. -77kg (Maciej Dobrosielski) - naprawdę kawał dobrej roboty, i dwa worki pełne doświadczenia, co niedługo zaprocentuje.

Dobre walki Jakub i Dawid. "Songo" pokazał charakter wojownika odmawiając przyjęcia "medalu" bez walki (nie było zawodników w jego kategorii ani kategorii wyżej ) więc podjął walkę w 2x wyższej kategorii wagowej. "Kubańczyk" po agresywnym wjeździe i próbie techniki kończącej obronił 2 techniki kończące i próbował dwóch kończeń z dołu niestety zbrakło czasu i sędzia Mariusz Linke zadecydował o zwycięstwie przeciwnika (był cały czas z góry co w submission fighting ma decydujące znaczenie) .

Dla osób, które ewentualnie chciałyby u nas trenować - nie prowadzimy otwartego naboru, dla zdeterminowanych pozostają testy sprawnościowe i rozmowa kwalifikacyjna, najwcześniejszy nabór 2-3 osoby dopiero we wrześniu". Do wszystkich, którzy chcą zacząć trenować polecamy projekt " Wakacje z MMA", który prowadzi Filip Ruban (Mragowo Top Team) najbardziej doświadczony zawodnik z naszych terenów!  

  • Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 11:15
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb