bg

Sporty walki

Arrachion MMA Mrągowo - relacja z seminariów.

Trener i zawodnik mrągowskiego klubu Arrachion MMA Mrągowo - grupy Kaliniak Team - Tomasz Kalinowski, 28.06.2014 wziął udział w seminarium szkoleniowym z Brazylijką Cristiane "Cyborg" Justino.

Cristiane to jedna z największych gwiazd kobiecych sportów walki na świecie. To zaszczyt uczestniczyć w treningu z tak doświadczoną zawodniczką i poszerzać swoją wiedzę, by móc przekazywać ją adeptom naszego mrągowskiego klubu, który w turniejach kickbokserskich regularnie wywalcza medale, a od września zaczyna swój udział w zawodach w formule mma - relacjonuje Tomasz Kalinowski.

Kto ma ochotę sprawdzić się i dołączyć do Arrachion MMA Mrągowo, gorąco zapraszamy.

W wakacje następuje okres odpoczynku i regeneracji zawodników a od września czekają nas kolejne starty w zawodach, zarówno amatorskich jak i w walkach zawodowych. Nie znaczy to, że przestajemy trenować. Cały czas ćwiczymy, podtrzymując kondycję i sprawność fizyczną.

Na zakończenie sezonu startowego, mrągowski klub Arrachion MMA Mrągowo odwiedził i poprowadził trening Adrian Zieliński. Adrian jest zawodnikiem klubu Arrachion Olsztyn, gdzie na co dzień trenuje  Mamed Khalidov czy Joanna Jędrzejczyk, pierwsza Polka startująca w największej amerykańskiej organizacji mma, jaką jest UFC.

Adrian, to utytułowany zawodnik w walkach muay thai, obecnie posiadacz mistrzowskiego Pasa Profesjonalnej Ligi MMA (PLMMA).

Trening trwał ponad dwie godziny, Adrian z chęcią dzielił się z młodymi adeptami wychowanków mrągowskiego klubu, pokazywał jak ważne są podstawy technik uderzanych i parterowych. Zarówno Adrian, jak i młodzież trenująca, była zadowolona z treningu. Uczyć się od najlepszych jest motywujące i zachęcające jeszcze do dalszej, cięższej pracy, by potem móc osiągać wyniki na zawodach.

Co jakiś czas staramy się zapraszać do klubu na zajęcia znanych zawodników i trenerów, ponieważ poprzez wspólny trening z najlepszymi, powoduje, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do cięższej pracy na macie i ciągłego doskonalenia się.

Więcej aktualności na stornie klubu: www.kaliniakteam.pl

  • Opublikowano: wtorek, 08, lipiec 2014 12:31
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb