bg

Sporty walki

"Współpraca - TAK, hejtowanie – NIE"!

To pierwsza z całego cyklu inicjatyw pod hasłem „Współpraca - TAK, hejtowanie - NIE”, połączonych sił mrągowskich klubów sportów walki. Inicjatywę rozpoczęliśmy w lutym tego roku i jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, nie tylko z klubami sportów walki.

Chcemy dotrzeć do osób dla których skierowana jest nasza inicjatywa, tj. dzieci/młodzieży dotkniętych ciężką sytuacją życiową. Osoby takie mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa we wszystkich zajęciach,  a także seminariach organizowanych przez nasze kluby (Husaria, Mrągowo Top Team) czyli będą zwolnione ze składek klubowych oraz w miarę możliwości otrzymają podstawowe wyposażenie niezbędne do uprawiania tego typu sportów.

Sporty walki to z jednej strony samoobrona i nauka koordynacji ruchowej, ale przede wszystkim to sport wpływający na ukształtowanie w sobie pewności siebie, koncentracji, spokoju i umiejętności dążenia do celu. Dla młodego człowieka może spełnić dziecięcą potrzebę przynależności do grupy, co sprzyja poczuciu bycia wyjątkowym i stanowienia części czegoś niezwykłego. To stanowi także swego rodzaju zabezpieczenie  przeciwko wdaniu się dziecka w czynności negatywne. Klub i jego członkowie bardzo często stają się dla siebie rodziną, a trener wzorem do naśladowania.

Bardzo prosimy o kierowanie do nas zainteresowane osoby z jednoczesną informacją z Państwa strony  o dokonaniu tego typu skierowania. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  • Opublikowano: piątek, 10, październik 2014 07:41
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb