bg

Sporty walki

Puchar Mazur 2 - podsumowanie organizatora

Spora frekwencja, emocjonujące walki, piękne kobiety - to wszystko było można zobaczyć na żywo w minioną sobotę podczas gali sportów walki Puchar Mazur 2.

O podsumowanie imprezy poprosiliśmy organizatora - Tomasza Kalinowskiego z Arrachion Mrągowo.

- Na ringu stoczono 10 pojedynków, walką wieczoru było starcie dwóch utytułowanych zawodniczek - Mistrzyni Europy Muay Thai Magdaleny Mróz z Mistrzynią Świata K-1 Patrycją Pamułą. Dziewczyny walczyły na zasadach Thai Boxingu, bez używania łokci. Wygrała po zaciętej walce Magda. Mrągowo reprezentowało 4 zawodników, dwóch z Arrachion Mrągowo (Kaliniak Team) i jeden z Mrągowo Top Team. Damian Nowakowski, Krzysiek Kołodziejczyk i Kuba Węcek z Arrachion Mrągowo odnieśli zwycięstwa, natomiast Wojciech Połukord z Mrągowo Top Team przegrał z zawodnikiem z Mikołajek.

- Uważam, że gala się udała. Była transmitowana na żywo w internecie a relacje live na portalu mazuria.tv obejrzało łącznie ponad 1000 osób na całym świecie, w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Holandia, Łotwa, Norwegia, Kenia, Belgia, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie,Kanada, Hiszpania, Finlandia, Francja, Islandia.

- Dziękuję za zaufanie i wsparcie finansowe samorządowi miejskiemu oraz lokalnym sponsorom, bez których nie udało by się zorganizować imprezy. Widzimy się za rok, na Puchar Mazur 3!

Zjawiskowe zdjęcia z Pucharu Mazur 2 możecie obejrzeć m.in. na profilu społecznościowym Ja Cie Kręce

  • Opublikowano: wtorek, 31, marzec 2015 12:42
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb