bg

Sporty walki

Mistrzostwa Polski UFR w Kickboxingu w Suszu

13 czerwca w Suszu odbyły się Mistrzostwa Polski UFR w kickboxingu. Relacja Tomasza Kalinowskiego.
 
 
Mrągowo reprezentował klub Arrachion Mrągowo (grupa Kaliniak Team).
 
- Zasady walki polegały na trzech rundach przekrojowych tzn. 1 runda - boks, 2 runda - light contact, 3 runda - low-kick. Do pierwszych walk przystąpiły dziewczyny. Jako pierwsza walczyła Wiktoria "Wiśnia" Kalinowska, która w pięknym stylu wygrała swoje pierwsze walki i sięgnęła po złoty medal. Następnie Ala Zaniewicz, walcząc o finał, pokonała przeciwniczkę w 2 rundzie (TKO), niestety w finale trafiła na silną, doświadczoną rywalkę i musiał uznać jej wyższość zadowalając się srebrnym krążkiem. Do kolejnych walk przystąpili nasi juniorzy: Wojtek Bałdyga wywalczył złoty krążek, Piotr Mańkowski srebro. Ostatnim walczącym był w kategori seniorów, Mateusz Modzelewski, który wygrał wszystkie pojedynki i stanął na najwyższym podium.
 
- Wszyscy nasi młodzi podopieczni wykazali się duchem walki i pokazali swą siłę oraz, że chcą trenować i dążyć do kolejnych sukcesów. To bardzo cieszy i motywuje jeszcze bardziej.
 
- Dziękujemy za pomoc w wyjeździe: Dariusz Ołów Auto Złom Nikutowo, Auto Trans - Rafał Zarzycki, Rafał Bałdyga BAŁD - BUD.
 
Tomasz Kalinowski
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 15, czerwiec 2015 07:39
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb