bg

Sporty walki

Trening z mistrzem w Kaliniak Team

W sobotę 10 sierpnia mrągowski klub Kaliniak Team odwiedził Maciej Skupiński, pierwszy Polak, który wywalczył tytuł Mistrza Świata Muay Thai. Maciek, to doświadczony niegdyś zawodnik, który tytuł wywalczył w 2003 roku w Kazachstanie. Obecnie jest trenerem klubu Serafin Warszawa.

 

- Tematem treningu, który trwał ponad dwie godziny były techniki walki w klinczu z użyciem kolan i łokci. Trening był ciężki i wymagający, ale tylko ciężka praca przynosi efekty. Chłopaki, mimo że wylali z siebie podczas treningu litry potu, to po jego zakończeniu czuli się świetnie zrelaksowani – relacjonuje Tomasz Kalinowski z Kaliniak Team Mrągowo.

 

Zajęcia odbyły się w nowej sali treningowej klubu Kaliniak Team Mrągowo.

 

Klub Kaliniak Team już teraz zaprasza do zapoznania się z nową ofertą zajęć, która będzie obowiązywała od września. Dla młodych zawodników w wieku od ośmiu do dwunastu lat przewidziane są zajęcia ruchowe rekreacyjno-sportowe połączone ze współzawodnictwem.

 

Powstanie także nowa grupa treningowa, której oferta skierowana jest do kobiet. Te zajęcia odbywać się będą w ramach aeroboxingu, ale jak zapewniają przedstawiciele Kaliniak Team, będą także inne elementy treningu ruchowego.

 

- Kick-boxing, boks tajski, sanda, mma może znajdziecie coś dla siebie? A może po prostu trening sztuk walki dla poprawienia sylwetki. Wybór należy do was – zachęca Tomasz Kalinowski.

 

Informacje o tym, jak zgłosić się do udziału w treningach znajdziecie na kaliniakteam.pl

  • Opublikowano: wtorek, 13, sierpień 2013 08:41
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb