bg

Sporty walki

Otwarte Zawody Beach Body - relacja Tomasza Kalinowskiego

Dnia 16 sierpnia br. w Swobodnie odbyły się I Otwarte Zawody Beach Body, z konkurencjami takimi jak wyciskanie sztangi, zawody sylwetkowe i cross challenge. 
Jako, że ćwiczymy cross trening postanowiliśmy pojechać i sprawdzić się w tej sportowej rywalizacji. My, amatorzy, trenując czerpiemy przede wszystkim zabawę i satysfakcję w pokonywaniu własnych słabości, a do zawodów przystąpiliśmy z silną konkurencją.
 
Do wykonania były dwa WODy (zestawy ćwiczeń) -  jeden polegał na wykonaniu jak najwięcej powtórzeń w ciągu 7 min (biegi i wykroki z obciążeniem), drugi zaś na jak najszybszym wykonaniu całego WODa (przysiady i "swing" z obciążeniem).
 
Dużym zaskoczeniem, podczas drugiego zestawu ćwiczeń, okazała się Agnieszka Kalinowska, która wykonała go najszybciej z 7. startujących kobiet. Do finału dostało się 5 kobiet, od nas z klubu Agnieszka Kalinowska i Agnieszka Bednarczyk. Po trzecim WODzie, odpowiednio Agnieszki skończyły na 3 i 4 miejscu. Tym samym, Agnieszka Kalinowska stanęła na najniższym stopniu podium!
 
- Jestem ogromnie dumny z moich koleżanek i kolegi Tomka z klubu, że mimo swojego wieku, rywalizując z dużo młodszymi od siebie, zacięcie walczyli do ukończenia ćwiczeń. Spędziliśmy miło czas, dla Nas liczyła się dobra zabawa! - relacjonuje Tomasz Kalinowski.
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do treningów z Nami. Pomożemy Ci osiągnąć witalność, siłę i kondycję bo w grupie SIŁA!
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 17, sierpień 2015 09:53
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb