bg

Sporty walki

Fight czy fitness? Wybór należy do ciebie!

Ruszył nabór na zajęcia w Ruban Fight&Fitness. Z szeregu propozycji zajęć każdy znajdzie coś dla siebie. Należy tylko wybrać - fight czy fitness?

 
Propozycja dla prawdziwych mężczyzn, bo MMA uczy pokory i dyscypliny. Kombinacja siły fizycznej, szybkości i technik różnych sztuk walki. Ruban Fight&Fitness wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych. MMA dla dzieci (7-12 lat) to propozycja wspaniałej szkoły gimnastyki i dyscypliny oraz doskonała forma rozwoju fizycznego. Na zajęciach najmłodsi wykonują wiele różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych.
 
Nowością w Ruban Fight&Fitness są zajęcia AktivMen. Jest to połączenie elementów sztuk walk takich jak boks oraz K1 oraz treningu funkcjonalnego i crosstreningu. Zajęcia przeznaczone dla mężczyzn, którzy chcą się poruszać i aktywnie spędzić wolny czas.
 
Ruban Fight&Fitness nie zapomina o kobietach, które chcą być fit i zaprasza na treningi, które pozwalają poprawić sylwetkę oraz pokonać własne słabości. Zajęcia zapewniają wszechstronny rozwój ciała i różnorodność ćwiczeń.
Wszystkie zajęcia odbywają się w Hotelu Mercure Mrągowo Resort&Spa****.
 
Wrześniowy nabór rozpoczyna się od środy 9 września 2015r. Harmonogram zajęć dostępny jest na tutaj.
 
ZAPRASZAMY!
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 07, wrzesień 2015 12:44
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb