bg

Sporty walki

Arrachion MMA Mrągowo - relacje

Relacja z udziału Arrachion MMA Mrągowo w turnieju Mistrzostw Mazowsza MMA oraz cyklu biegów "Biegam Bo Lubię Polską Wieś".
 
 
- Zakończył się amatorski turniej Mistrzostwa Mazowsza MMA "I Puchar Obrońców Mławy". Pojechaliśmy z skromnym dwuosobowym składem. Jako pierwszy do walk przystąpił Piotr Mańkowski w kategorii junior, po dwóch pojedynkach uplasował się na 3 miejscu. Jako drugi przystąpił Błażej Modrzeski, jako junior nie miał przeciwników w swojej kategorii wagowej i przystąpił do rywalizacji z seniorami. Po dwóch pojedynkach bilans - jeden pojedynek przegrał nieznacznie 2:3 na kartach sędziowskich, drugi wygrał i wywalczył 3 miejsce - podsumowuje Tomasz Kalinowski, trener.
 
Arrachion MMA Mrągowo to nie tylko sporty walki ale i biegi - pod szyldem Kaliniak CROSS Ladies & Gentelman. Relacja z zawodów "Biegam Bo Lubię Polską Wieś":
 
- Zakończył się cykl biegów "Biegam Bo Lubię Polską Wieś". Mamy w nim swój udział i skromne sukcesy. W Mikołajkach trójka naszych klubowiczów z Kaliniak CROSS Ladies & Gentelman: Ania Stolarczyk, Marek Rodziewicz i Tomasz Sternicki, plus pięcioletni Marcel Kalinowski (pobiegł dla taty po medal, tata ma nogę w gipsie) uczestniczyła w finałowym biegu na 5 km. Ania dopięła swego, dobiegając pierwsza na metę wśród kobiet. Marek i Tomek, z progresem do przodu z coraz lepszymi wynikami czasowymi. W podsumowaniu całego cyklu biegów, których było 5 w ciągu wakacji, w klasyfikacji generalnej OPEN Ania wybiegała 2 miejsce! Tomasz Kalinowski, w kat. M-35 sklasyfikowany został również na 2 miejscu - Tomasz Kalinowski, trener.
 
  • Opublikowano: czwartek, 24, wrzesień 2015 14:02
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb