bg

Sporty walki

Trening z Bronisławem Olenkowiczem

Dnia 10.10.15 (sobota) Mrągowski klub "Kaliniak CROSS Ladies & Gentelman" organizuje otwarte szkolenie przygotowujące do zajęć Cross Trening. Zajęcia odbędą sięw CKiT (sala baletowa), w godzinach 10:00 - 12:15.
 
Cross Trening jest programem kondycyjnym. Został zaprojektowany tak aby wywołać jak najszerszą reakcję adaptacyjną. Cross Trening nie jest specjalnym programem fitness, ale celową próbą zoptymalizowania fizycznych właściwości w każdym z dziesięciu głównych celów fitnessu. Są to: układ krążenia, wydolność oddechowa, wytrzymałość, siła, elastyczność, zwinność, szybkość, koordynacja, równowaga, dokładność.
 
Trening poprowadzi BRONISŁAW OLENKOWICZ­ czołowy Polski zawodnik Crossfit i najbardziej doświadczony olsztyński trener w tej dziedzinie, założyciel klubu Fitmania Olsztyn. 
 
Grupa "Kaliniak CROSS Ladies & Gentelman" funkcjonuje od 2 lat i cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Zajęcia prowadzi Tomasz Kalinowski, instruktor z ukończonymi kwalifikacjami Cross Training. Dziewczyny, kobiety, panie podnoszą ciężary, biegają i wykonują szereg różnorodnych ćwiczeń (każdy trening to coś innego) po to, by być silniejszą, wysportowaną i zrzucić zbędne kilogramy. Trenują również Panowie, którzy nie chcą odstawać od koleżanek.
 
Zajęcia odbywają się:
Poniedziałek: 17:15, 18:45
Wtorek: 19:00
Środa: 08:00
Czwartek: 08:00, 17:15, 18:45
Sobota: godziny poranne
 
Trening dla klubowiczów jest BEZPŁATNY !!!
Pozostali 30 zł.
  • Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 11:33
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb