bg

Sporty walki

Aktywny weekend Kaliniak Team

Grupa Kaliniak Team, w skład której wchodzą treningi sportów walki i cross trening, minionej soboty wzięła udział w dwóch imprezach sportowych.

W dniu 30.01.2016 w Nawiadach odbył się turniej zapasniczy z udziałem drużyn z regionu. Wzięło w nim udział dwóch zawodników na co dzień trenujących w klubie Arrachion Mrągowo.

Podopieczni trenera Pawła Jastrzębskiego reprezentowali klub LUKS Marcinkowo, w którym również trenują pod okiem trenera Witolda Sańko. Michał Jastrzębski w kat. do 35 kg wywalczył srebrny medal, natomiast Ksawier Skol w kat. do 50 kg stanął na najwyższym podium zgarniajac złoty medal. Gratulujemy!

30 stycznia trzech klubowiczów Ania, Tomek i Marek uczestniczyło w mordeczym marszobiegu na terenie poligonu wojskowego w Orzyszu. Dystans do pokonania - to 30 km i 100 przeszkód napotkanych na trasie.

Poza przeszkdoami, na parę przypadał dodatkowy ciężar (belka drewniana), którą przez całą trasę aż do mety należało mieć z sobą. Teren był bardzo wymagający, dużo błota, miejscami po kolana, co uniemożliwiało sprawne przemieszczanie się. Poza tym, była przeprawa przez rzekę, czołganie, wspinanie. Na 300 osób bieg nie ukończyło 126 osób, z czego 12 wymagało pomocy medycznej. Trasę pokonaliśmy po ponad pięciu i pół godzinach.

• Opublikowano: wtorek, 02, luty 2016 22:23