bg

Sporty walki

Kolejny aktywny weekend Kaliniak Team

W sobotę 19 lutego br., na torze motocrossowym, po raz drugi klub Kaliniak CROSS Ladies & Gentelman zorganizował darmowy trening promujący ekstremalny bieg SPEED CROSS RACE. 
 
Bieganie polegało na pokonywaniu przeszkód, na trasie poza błotem, nierównym terenem były rozstawione przeszkody przez które trzeba było czołgać się w błocie, przetaczać opony, przejść przez rzekę, podciągać na linie czy przejść przez ściankę ustawioną z opon i bali drewniancyh.
 
Wszyscy upoceni i umorusani w błocie ukończyli godzinny bieg pełni uśmiechu i zadowolenia. W treningu uczestniczyło 25 osób, najmłodszym uczestnikiem była 10 letnia dziewczynka, która dzielnie z rodzicami walczyła z przeszkodami.
 
- To cieszy, że tego typu forma spędzania aktywnie czasu staje się coraz bardziej popularna. Daje możliwość pokonannia własnych barier psychicznych i sprawdzenia własnej sprawności fizycznej. Udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszeń i klubów sportowych z Mrągowa tj. Kaliniak Team, Woman"s Team of Hawk, Patriotyczne Mrągowo, Niedźwiedzia Łapa Mrągowo, oraz goście z Pisza (Piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej), Sorkwit, Piecek i Giżycka. Na jesieni planujemy zorganizować event o większej skali i biegu ok. 10 km z przeszkodami. 
 
Także w sobotę 19 lutego br., mrągowski klub sportów walki Arrachion Mrągowo (grupa Kaliniak Team) wzięła udział w zawodowej Gali "I Mazurskiej Nocy Gladiatorów". Jako pierwszy w walce półzawodowej, w formule K-1 zawalczył nasz młody i perspektywiczny wychowanek Mateusz Modzelewski. W debiucie Mateusz miał cięższego przeciwnika o 6 kg, mimo to konsekwentnie słuchając "narożnika" kontrolował walke punktując i pewnie wygrywając.
 
W walce wieczoru zaprezentował się nasz kolejny zawodnik Paweł Gocaliński, któremu przyszło się zmierzyć z gospodarzem w walce zawodowej, w formule MMA. Paweł po efektownym zapaśniczym obaleniu sprowadził walkę do parteru i po niespełna dwóch minutach pierwszej rundy zakończył pojedynek balachą (technika kończąca, dźwignia na staw łokciowy).
 
Pojedynki z Giżycka będą retransmisjowane w telewizji Orange Sport.
 
Podopieczni Pawła Jastrzębskiego i Tomasza Kalinowskiego bardzo dobrze zaprezentowali się w walkach. Obu zawodników będziemy mogli obejrzeć w Mrągowie na wieczornej Gali "Car4Parts Puchar Mazur 3", która odbędzie się 02.04.2016.
 
 
Relacja: Tomasz Kalinowski
  • Opublikowano: środa, 02, marzec 2016 09:46
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb