bg

Sporty walki

Mrągowscy AIKIDOCY ćwiczą pod okiem najlepszych instruktorów

Dwa minione weekendy były bardzo pracowite dla instruktorów Mragowskiego Klubu AIKIDO i Samobrony, którzy uczyli sie opd najlepszych.

 

W dniach 08-09 października przedstawiciele mrągowskiego klubu w składzie: sensei Rafał Łukaszewski (4 dan) , sensei Beata Bobrowska (2 dan) oraz sempai Iza Sadłowska (1 kyu), sempai Dariusz Guliński (1 kyu) i Michał Bałdyga (3 kyu) wzięli udział w semianarium prowadzonym w Olsztynie przez sensei Hiroyuki Sakurai (6 dan) jednego z instruktorów Hombu Dojo w Tokio (Główny Klub Aikido na Świecie).

Natomiast w kolejny weekend, celem wyjazdu grupy w składzie: sensei Rafał Łukaszewski (4 dan) , sensei Marek Moroz (3 dan), sempai Iza Sadłowska (1 kyu) i sempai Dariusz Guliński (1 kyu) był udział w szkoleniu organizowanym w Warszawie pod okiem shihan Seishiro Endo (8 dan), jednego z najwybitniejszych instruktorów aikido, który posiada najwyższy stopień wtajemniczenia w tej sztuce.

Obydwa seminaria skoncentrowane były na odpowiednie wykorzystanie ruchu przeciwnika z niewielką ilością technik. Wiele do myślenia i dalszej pracy nad sobą dał szczególnie shihan Seishiro Endo.

Na pewno zdobyta wiedza będzie przekazywana pozostałym aikidokom z naszego Klubu.

Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać czym jest AIKIDO zapraszamy na zajęcia niezależnie od wieku.

 

 

 

 

  • Opublikowano: poniedziałek, 17, październik 2016 14:11
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb