bg

Sporty walki

UKS Fight Club Mrągowo z 5. medalami OPPP Teakwondo ZS PUT

18 lutego 2017 odbył się Otwarty Puchar Polski Północnej Teakwondo ZS PUT w Olsztynku. Wzięło w nim udział 225 zawodników z 18 klubów, w tym 9 zawodników z UKS Fight Club Mrągowo.

Najmłodsi czyli młodzicy wystartowali w dwóch konkurencjach: po raz pierwszy w kategorii "tempówki" oraz dodatkowo w "touch-contact". Kadeci, juniorzy oraz seniorzy stoczyli walki w kategorii "light-contact", zadebiutowali także w kategorii "semi-contact".

- Kolejne zawody za nami. Tym razem na trochę innych zasadach, ale daliśmy radę! dla naszych 5 zawodników były to pierwsze zawody. Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich. Każdy mierzył się nie tylko ze swoimi przeciwnikami, ale także ze sobą samym. Walki były bardzo trudne, co spowodowało, że z Olsztynka wróciliśmy z kolejnymi doświadczeniami oraz wnioskami na przyszłość - mówią przedstawiciele klubu.

W klubie trwają przygotowania do startów w marcowej Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce oraz do gali zawodowej, która odbędzie się 22 kwietnia br. w Warszawie - do walki o pasy stanie dwóch zawodników UKS FCM.

żródło: UKS Fight Club Mrągowo

  • Opublikowano: środa, 22, luty 2017 12:30
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb