bg

Sporty walki

Zawodnicy UKS Fight Club Mrągowo powołani do Kadry Polski PFKB

W dniach 4-7 maja br. odbyło się zgrupowanie Kadry Polski PFKB we Władysławowie. Reprezentacja Fight Club Mrągowo miała okazję uczestniczyć w specjalnie zaplanowanym cyklu treningów w Centralnym Ośrodku Sportu OPO Cetniewo we Władysławowie.
 
Relacja Fight Club Mrągowo:
 
Na zgrupowanie przybyło łącznie ok. 100  wybranych zawodników z całej Polski. Treningi prowadzone były w różnych stylach przez wyszkoloną kadrę trenerską. Poranek rozpoczynali od rozruchu, następnie 2 treningi techniczno-sparingowe. Zawodnicy zostali podzieleni na 2 grupy: dzieci (light contakt) oraz starsi (full contakt).  
 
Trener Tomasz Bieńkowski również miał okazję poprowadzić trening dla starszych w tematyce K1.
 
Podczas zgrupowania zawodnicy mieli okazję poznać nowe techniki, spróbować różnych styli walki oraz trenować w najlepszym gronie. Dodatkowo sparingi z zawodnikami, których się nie zna uczą najwięcej. Każdy wrócił z nowym doświadczeniem i energią do działania.
 
Dwóch naszych zawodników zostało zauważonych przez głównych trenerów kadry i otrzymało powołanie do Kadry Polski PFKB: Sonia Klecan (kadra B, formuła pointfighting) oraz Damian Półtorak (kadra B, formuła light contact).
  • Opublikowano: wtorek, 09, maj 2017 12:20
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb