bg

Sporty walki

Sebastian Romańczyk pokonał Roberta Wrońskiego-vice mistrza Polski

Sebastian Romańczyk z Kaliniak Team Mrągowo podczas Zawodowej Gali Sportów Walki po burzliwej walce pokonał vice mistrza Polski w kickboxingu- Roberta Wrońskiego. Zawody odbyły się w Kartuzach.

W Kartuzach odbyła się Zawodowa Gala Sportów Walki. Zgromadzeni kibice mogli obejrzeć 12 pojedynków w formułach K-1, MMA, BOKS.
- Mrągowski klub reprezentował Sebastian Romańczyk, który debiutował na tego typu imprezie - mówi Tomasz Kalinowski. - Tego dnia jego rywalem był gospodarz, Robert Wroński, vice mistrz Polski w kickboxingu.
Początek walki okazał się dla Sebastiana niepomyślny, gdyż przeciwnik wykorzystał nieuwagę Sebastiana i trafił czystym ciosem, co spowodowało że mrągowianinowi ugięły się nogi.
- Doświadczenie przywiezione z Czech, spowodowało, iż Sebastian mądrze klinczował i przetrzymał ten trudny moment - relacjonuje Kalinowski. - Po chwili jednak Sebastian wziął się w garść i zaczął odrabiać straty punktując rywala kopnięciami. Druga runda potwierdziła, że Sebastian już doszedł do siebie i narzucił gospodarzowi swój styl walki i po akcji bokserskiej posłał gospodarza na deski. W trzeciej rundzie trzymał tempo walki, przeciwnik po paru czystych kolanach na korpus, zaczął tracić oddech. Walka zasłużenie wygrana, cieszy tym bardziej fakt, że pokonaliśmy gospodarza - dodaje Tomasz Kalinowski.

Kaliniak Team Mrągowo

  • Opublikowano: środa, 13, listopad 2013 13:25
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb