bg

Sporty walki

Aktywna propozycja na jesień i zimę.

Z dniem 04 września rozpoczął się kolejny rok szklony. Jest to doskonały okres na zaplanowanie tego jak aktywnie spędzać wolny czas w czasie jesiennych i zimowych wieczorów. Mrągowski Klub AIKIDO i Samoobrony ma propozycję dla wszystkich chętnych osób niezależnie od wieku.

Zapraszamy na nasze zajęcia dzieci już od lat 4 wspólnie z rodzicami w ramach „Akademii AIKIDO”. Dzieci w wieku 5 – 7 lat zapraszamy do grupy maluchów, które rozpoczynają przygodę z AIKIDO (grupa 10). Dzieci w wieku 8 – 14 zapraszamy do juniorskiej grupy AIKIDO, która poznaje techniki od podstaw (grupa 9). A młodzież i dorosłych, którzy chcą aktywnie spędzić czas i poznać zalety AIKIDO zapraszamy do grupy seniorskiej.

Wszyscy instruktorzy prowadzący zajęcia w klubie posiadają uprawnienia instruktorskie oraz duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć, które ciągle podnoszą na różnych seminariach i szkoleniach.

Szczegółowy plan zajęć, charakterystyka klubu, zdjęcia  i informacje znajdziecie na naszej stronie – www.aikido.mragowol.pl lun na naszym FB.

Każdy może przyjść i spróbować bez zobowiązań. Zapraszamy.

 

 
  • Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017 19:55
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb