bg

Sporty walki

Klub Kaliniak Team na seminarium z Marcinem Różalskim

Zawodnicy Klubu Kaliniak Team uczestniczyli w seminarium szkoleniowym z Marcinem "Różal" Różalskim, które odbyło się 1 lutego br. w Ostródzie.

Trening podzielony był na dwie tury po 2 godziny. W sumie uczestniczyło 60 osób z różnych części Polski. Seminarium odbywało się w miłej atmosferze, Marcin przekazywał, nie tylko swoją wiedzę z zakresu techniki walk, ale i mentalne podejście do walk, treningu czy życia.

Marcin Różalski to jeden z najlepszych polskich kickboxerów. Płocki zawodnik to dwukrotny Mistrz Świata w K-1 Rules. W MMA zadebiutował na gali KSW w 2011 roku. Do tej pory stoczył 6 walk z czego cztery wygrał, a tylko dwa razy schodził z ringu pokonany. Jego rywalami byli tacy zawodnicy jak Valentijn Overeem, Rodney Glunder czy Paul Słowiński. Różalski znany jest także z pracy instruktorskiej prowadzonej na obozach tematycznych, które organizowała największa Polska organizacja KSW.

- Staramy się jako klub nie tylko brać udział w zawodach i rywalizacji, ale także jeździć do zaprzyjaźnionych klubów, wymieniać się doświadczeniami i dawać możliwość młodzieży mrągowskiej zwiedzania innych zakątków Polski i spędzania wolnego czasu w inny sposób niż w domu przed komputerem czy telewizorem - Tomasz Kalinowski.

Źródło: Kaliniak Team

  • Opublikowano: poniedziałek, 03, luty 2014 10:23
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb