bg

Żeglarstwo

III eliminacje Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 w Mrągowie!

Miłośników żeglarstwa i dobrej zabawy  zapraszamy do Mrągowa w najbliższą niedzielę 20 lipca na III eliminacje Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 oraz wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Podczas regatowych zmagań nie zabraknie dobrego humoru, sportowego zacięcia, świetnego towarzystwa, słońca i wiatru. Będą też atrakcje dla dzieci i całych rodzin na wodzie i lądzie!

Żeglarze zmagać się będą w trzech wyścigach eliminacyjnych Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur i jednym dodatkowym o ,,Błękitną Wstęgę Jeziora Czos” w ramach Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa.

W tym roku do kampanii promującej 7 cudów Mazur dołączyli także kabareciarze, którzy wspólnie z wybitnymi polskimi żeglarzami sprawdzą swoje umiejętności podczas wyścigu o ,,Błękitną Wstęgę Jeziora Czos” .

20 lipca, godz.11.00  Ekomarina nad jeziorem Czos

PROGRAM:

 • 11:00 - otwarcie regat
 • 12:00 -  start do I wyścigu
 • 15:00 -  regaty na wesoło, czyli jak kabareciarze radzą sobie zatapiając optymistkę
 • 15:30 - start wyścigu o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos w ramach Żeglarskiego Grand Prix Mrągowo z udziałem artystów Mazurskieg Nocy Kabaretowej
 • 19:00 - after party/ Estrada Cafe Bar*  (w ramach wpisowe 30 zł, ilość miejsc ograniczona)


STREFA KIBICA godz.11.00 -17.00:

 • Energobus - mobilne centrum naukowe,
 • Zumba,
 • Darmowe rejsy dla chętnych,
 • Zawody rowerowe dla najmłodszych,
 • Pokazy ratownicze

GOŚCIE SPECJALNI REGAT

Zbigniew Gutkowski - najlepszy polski żeglarz oceaniczy

 

Kabaret Ani Mru Mru

 

Kabaret Młodych Panów

 

Kabaret Smile

 

Członkowie Stowarzyszenia Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, organizatorzy jedynej i niepowtarzalnej Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

 

 

Przydatne informacje

zgłoszenia wstępne przesyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,  zgłoszenia ostateczne przyjmowane będą w dniu regat w biurze regat w Centrum Edukacji Ekologicznej w godz. 9.00 – 11.00 (oficjalne otwarcie regat o godz. 11.00, start do I wyścigu godz. 12.00), wpisowe do regat wynosi 30 złotych od osoby, płatne w dniu imprezy.  W ramach wpisowego organizator zapewni: udział w after party, poczęstunek i dostęp do toalet. Szczegółowe informacje dotyczące regat znajdują się na stronie www. regaty.mragowo.pl

Zawiadomienie o regatach

Zgłoszenie na regaty

Regulamin Żeglarskiego GP Mazur o puchar 7 Cudów Mazur

Lokalizacja imprezy

Organizatorzy:  Urząd Miejski w Mrągowie, Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos”, Centrum Kultury i Turystyki, Klub Sportowy „Baza” Mrągowo, VMG Orkisz s.j., Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA

Impreza pod patronatem Burmistrz Mrągowa Otoli Siemieniec.

Żeglarskie Grand Prix o Puchar 7 CUDÓW MAZUR

Regaty są jedną z imprez całego cyklu, organizowanego przez mazurskie miasta:  Giżycko, Mikołajki, Węgorzewo, Ruciane – Nidę, Ryn i Mrągowo w ramach wspólnej kampanii promocyjnej "7 Cudów Mazur".

Harmonogram 2. edycji Regat 7 Cudów Mazur 2014: 12 lipca Węgorzewo, 19 lipca Giżycko, 20 lipca Mrągowo, 26 lipca Mikołajki, 2 sierpnia Ruciane-Nida, 23 sierpnia Ryn – FINAŁ.

Na zwycięzców Finału Żeglarskiego Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur czekają nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrzów miast, w których rozegrano cykl regat w wysokości 2.000 zł - I miejsce, 1.000 zł - II miejsce, 500 zł - III miejsce.

 

 • Opublikowano: środa, 16, lipiec 2014 07:17
 • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb