bg

Żeglarstwo

Hotel Mercury Resort & Spa Mrągowo Cup!

Ostatnią eliminacją zbliżającą nas do finału Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014 są regaty Hotel Mercury Mrągowo Cup. Regaty rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem organizatora MTR Czos 2 sierpnia 2014 na jeziorze Czos. Sponsorem głównym i tytularnym regat jest Hotel Mercury Resort & Spa Mrągowo.

 

Hotel Mercury Resort & Spa Mrągowo od lat wspiera sport i żeglarstwo. To ikona i symbol mazurskich hoteli, wizytówka naszego miasta. Od przeszło 30 lat gościł i gości gwiazdy i osobistości. Hotel znany jest z niezwykłej troski o swoich gości i bardzo atrakcyjnej i bogatej oferty turystycznej i konferencyjnej. Lokalizacja nad wschodnim brzegiem J.Czos gwarantuje spokój gwarancję wypoczynku i wspaniały widok na akwen.

 

 

Zapraszamy wszystkich żeglarzy na regaty. Pogoda zapowiada się pysznie. Słońce, wiatr i wysoka temperatura. To niestety ostatnia eliminacja Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Mamy nadzieję, że będzie również z Waszym udziałem.

Regaty rozgrywane są na łodziach żeglarzy. Nie ma ograniczeń technicznych. Startujemy na żaglach podstawowych. Żeglarze klasyfikowani są w grupie otwarto pokładowej i kabinowej. Finał zmagań na Czosie 30 sierpnia.

 

 

Kibicowanie z lądu:

Główny akwen wyścigów znajdować się będzie po północnej stronie jeziora. Zmagania doskonale będą widoczne z pomostów Eko-mariny, pomostów plaży Hotelu Mercure Mrongowia i nabrzeża przy amfiteatrze. Doskonałym miejscem będzie również półwysep Na Ostrowiu i półwysep od strony Woszk (trudne dojście – wymagany upór i przedostanie się na drugą stroną promem odpływającym z okolic klubu Baza Mrągowo).

Kibicowanie z wody:

Na plaży / porcie Hotelu Mercure Mrongovia będą do Państwa dyspozycji rowery wodne, łodzie i pontony. W Ekomarinie są wypożyczalnie kajaków i łodzi spacerowych z silnikami zaburtowymi. Na brzegu zachodnim w centrum miasta mieści się wypożyczalnia rowrów wodnych i kajaków Pana Mosiejuka.

Tramwaj wodny

Dla kibiców przygotowała firma Krasnobrodzki Racing właściciel tramwaju wodnego w Mrągowie będzie bezpłatnie wykonywać rejsy na trasę regat. Zapraszamy do skorzystania – start z portu.

  1. Aqua (aerobik w wodzie na plaży hotelowej obok portu) -12.30 -13.15
  2. Mini turniej piłki siatkowej w porcie- 12.00 -13.30
  3. Zabawa Strong – rozgrywki sportowe – 15.00 – 16.00
  4. Life Cooking – szefa kuchni Mercure Mrągowo Resort & Spa – 15.00 – 16.00
  5. Dyskoteka dla wszystkich uczestników w Klubie Mrongovia – od 22.00
  • Opublikowano: piątek, 01, sierpień 2014 05:59
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb