bg

Żeglarstwo

Regaty Hotel Anek Cup - Błękitna Wstęga jez. Czos

Zapraszamy w najbliższą sobotę 18 lipca br. na regaty eliminacyjne Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa - Hotel Anek Cup - Błękitna Wstęga jeziora Czos.

 
Rywalizacja poczas Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2015 przekroczyła półmetek. Przed nami czwarta eliminacja Hotel Anek Cup – Błękitna Wstęga Jeziora Czos.
 
Historia Wyścigu o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos jest bardzo młoda. Po raz pierwszy BW została na Czosie ustanowiona i wręczona w 2014 roku. Jej zdobywcami zostali Adam, Grzegorz i Wojciech Perczyńscy. Zasady tegorocznej rozgrywki są podobne i wyścig o Błękitną Wstęgę będzie rozrywany jako ostatni w regatach wyścig długodystansowy. 
 
Malowniczo usytuowany Czos to raj dla spragnionych sportowej aktywności. 
 
Na zachodnim jego brzegu usytuowany jest Hotel Anek – przystań przyjazna żeglarzom.
 
To za sprawą właścicieli i pracowników Hotel Anek został sponsorem tytularnym regat. Zaznaczyć dodatkowo należy, że jest to partner MTR Czos, który po raz drugi współpracuje z naszym stowarzyszeniem. W ubiegłym roku regaty Hotel Anek Cup cieszyły się doskonałą opinią organizacyjną i sportową. Wszyscy bardzo miło wspominają tamte chwile.
 
Zapraszamy żeglarzy do korzystania z uroków hotelu, który gwarantuje wysoki poziom obsługi, niezwykle serdeczną atmosferę i przystępne ceny.

Więcej informacji nt sobotnich regat znajdą Państwo na stronie Mrągowskiego Towarzystwa Regatowego "Czos".

 

  • Opublikowano: środa, 15, lipiec 2015 06:40
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb