bg

Żeglarstwo

Sportowy Festyn Przedszkolaka na Eko Marinie!

Sportowy Festyn Przedszkolaka na Eko Marinie odbędzie się 24.08.2013. W tym dniu odbędzie się również „Finał Żeglarskiego Grand Prix Mazur o Puchar 7 Cudów Mazur”.

Sportowy Festyn Przedszkolaka organizowany jest przez Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych, dofinansowany ze środków Urzędu Miejskiego oraz wsparciem finansowym Banku Spółdzielczego w Mrągowie. Partnerami projektu są Centrum Kultury i Turystyki a patronat medialny objęło Mrągowo24.info. Festyn obsługiwany będzie przez wolontariuszy sportowych i Animatorów Orlika. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci i rodziców. Zobaczycie jak razem możemy zmienić Mrągowo!

Na każde dziecko, które weźmie udział w imprezie czekają niespodzianki! Oficjalnego rozpoczęcie dokona Pani Burmistrz, odbędzie się o godzinie 11:00. Rejestracja uczestników festynu rozpocznie się o godzinie 11:30. Gry i zabawy rozpoczną się o godzinie 12:00.

Projekt odbędzie się dzięki środkom finansowym przekazanym przez Urząd Miejski w Mrągowie w ramach kampanii promocyjnej Sport Zmienia Mrągowo!

Zapraszamy!

  • Opublikowano: wtorek, 20, sierpień 2013 19:38
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb