bg

Żeglarstwo

Całe podium w Mistrzostwach Województwa Warmińsko Mazurskiego dla mrągowskiego L'Equipa

Zawodnicy Bazy Mrągowo ostatni weekend 25-27.09.2015r. spędzili w Olsztynie,  gdzie startowali w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego i zawodach Nauticus Cup.

W regatach wzięli udział zawodnicy z Olsztyna, Warszawy i Mrągowa.

Przez trzy dni rozegranych zostało 11 wyścigów, w których mrągowski L’Equipe pokazał wysoką formę. Zwyciężyły tegoroczne srebrne medalistki Mistrzostw Polski - Emilia Koperska i Nikola Kociubska a tuż za nimi, na drugim stopniu podium, stanęły tegoroczne debiutantki z Mrągowskiej Bazy Amelia Linowska i Julia Chmiel. Trzeci  w Mistrzostwach Województwa byli chłopcy z Mrągowa - Denis Szewczyk i Karol Świąć.