bg

Żeglarstwo

Czarek Sternicki po raz kolejny na Podium V i VI etapu Mazovia MTB

W Ciechanowie 12-06-2016 odbył się VI etap największych wyscigów  MTB w Polsce Organizowanych przez Cezarego Zamanę.

W zawodach uczestniczyło  ok. 930 zawodników na różnych dystansach. Czarek Sternicki, uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego, stanął  po raz kolejny do rywalizacji w wyścigu kolarskim MTB na dystansie FIT (32 Km).

Trasa  bardzo trudna i wymagająca przeplatana różnymi rodzajami nawierzchni. Błoto, piach, odcinki leśne, szutry i szybkie asfaltowe odcinki. Młody zawodnik z Mrągowa godnie reprezentował Mrągowo, zdobywając III miejsce w kategori Junior Młodszy. W porzedniej edycji w Rogowie 29.05.2016 r. koło Łodzi, zajął zaszczytne II miejsce w swojej kategori FMJ, tym samym w klasyfikacji generalnej całego cyklu znajduje się na 5 miejscu!

Gratulacje dla naszego amatora, gdyż główną dyscypliną jaką trenuje w szkole jest żeglarstwo w Klasie Optymist Gr A.

Trzymajmy kciuki by w całym cyklu Czrek stanął na podium. Do końca pozostało jescze 10 startów.
  • Opublikowano: piątek, 17, czerwiec 2016 13:30