bg

MLPN Taxi Planeta | Aktualności

Za nami kolejka zasadnicza spotkań pomiędzy zespołami „Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej-TAXI Planeta” organizowanej przez CKiT.

 

 
Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło swój akces 12 zespołów, które rywalizują w soboty i niedziele według przygotowanego terminarza. Pierwsza runda eliminacyjna rozgrywana będzie systemem „każdy z każdym.
 
Klasyfikacja zespołowa - po rundzie zasadniczej
Im - ilośc meczy rozegranych, P - punkty drużyny, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, Bl - bilans bramek
Nazwa zespołu
Im
Pkt.
Bz
Bs
Bl
Hotel Robert's Port
11
33
136
19
117
Junior Team KEBAB HOUSE
11
30
77
23
54
MZL Głowala Mrągowo
11
23
78
22
56
RKS BAMBUS LAJCEPS
11
21
40
37
3
Wik-Bud
11
18
45
39
6
Brygada "RR"
11
18
41
46
-5
SMS OLDBOYS Piecki
11
15
38
54
-16
Bambus Team
11
13
54
46
8
Warzywniaki
11
13
48
58
-10
Mragowo.dlawas.info
11
7
33
75
-42
OSK Dwójka
11
4
32
95
-63
Extra Team
11
0
17
125
-108
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW - po rundzie zasadniczej
Nazwisko Imię
 
Ilość bramek
Gondek Patryk
34
Zacharewicz Bartek
27
Nowakowski Marek
23
Skrzęta Kamil
17
Piec Tomasz
16
Wiszniewski Krystian
16
Kruszewski Marcel
14
Wachowski Kuba
14
Maciorowski Michał
13
Małysz Bartłomiej
12
Skonieczka Mateusz
12
Spirydon Marcin
12
Kaszuba Patryk
12
Majak Damian
12
Styliaras Adrian
11
Graczyk Kryspin
11
Dymerski Konrad
10
Suwezda Wiktor
10
Mazurowski Damian
10
Woronko Paweł
10
 
Król Strzelców Mragowskiej Ligi Piłki Nożnej TAXI Planeta
 
Gondek Patyryk - Hotel Robert's Port
zdjęcie - mkselk

Zestawienie kar indywidualnych - po rundzie zasadniczej

UWAGA!
Rundę finałową zawodnicy rozpoczynają z czystym kontem jeśli chodzi o kary indywidualne!
TERMINARZ ROZGRYWEK
 
Data – 11 listopada 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
WIK-BUD
Brygada „RR”
5 : 2
WIK-BUD
16.00
Bambus Team
OSK-Dwójka
6 : 6
-
17.00
Extra Team
Junior Team-Kebab House
2 : 15
Junior Team-Kebab House
18.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
Warzywniaki
6 : 4
RKS BAMBUS LAJCEPS
 
Data – 25 listopada 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Hotel Robert’s Port
SMS OLDBOYS Piecki
18 : 0
Hotel Robert’s Port
17.00
MZL Głowala Mrągowo
MRAGOWO.dlawas.info
3 : 3
-
18.00
WIK-BUD
Extra Team
8 : 1
WIK-BUD
19.00
Warzywniaki
OSK-Dwójka
9 : 1
Warzywniaki
20.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
Bambus Team
0 : 4
Bambus Team
 
Data – 26 listopada 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
MRAGOWO.dlawas.info
SMS OLDBOYS Piecki
1 : 8
SMS OLDBOYS Piecki
16.00
WIK-BUD
RKS BAMBUS LAJCEPS
2 : 3
RKS BAMBUS LAJCEPS
17.00
Brygada „RR”
Junior Team-Kebab House
1 : 6
Junior Team-Kebab House
18.00
Bambus Team
Warzywniaki
2 : 5
Warzywniaki
19.00
MZL Głowala Mrągowo
OSK-Dwójka
19 : 1
MZL Głowala Mrągowo
20.00
Extra Team
Hotel Robert’s Port
1 : 20
Hotel Robert’s Port
 
Data – 02 grudnia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
WIK-BUD
SMS OLDBOYS Piecki
1 : 2
SMS OLDBOYS Piecki
16.00
Brygada „RR”
MRAGOWO.dlawas.info
5 : 3
Brygada „RR”
17.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
OSK-Dwójka
4 : 2
RKS BAMBUS LAJCEPS
18.00
Junior Team-Kebab House
Hotel Robert’s Port
1 : 5
Hotel Robert’s Port
19.00
Warzywniaki
Extra Team
7 : 3
Warzywniaki
20.00
Bambus Team
MZL Głowala Mrągowo
1 : 3
MZL Głowala Mrągowo
 
Data – 03 grudnia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
OSK-Dwójka
Extra Team
5 :1
OSK-Dwójka
16.00
Junior Team-Kebab House
MRAGOWO.dlawas.info
10 : 0
Junior Team-Kebab House
17.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
SMS OLDBOYS Piecki
5 : 2
RKS BAMBUS LAJCEPS
18.00
Warzywniaki
MZL Głowala Mrągowo
3 : 3
-
19.00
Brygada „RR”
Bambus Team
3 : 1
Brygada „RR”
20.00
WIK-BUD
Hotel Robert’s Port
1 : 6
Hotel Robert’s Port
 
Data – 09 grudnia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00 
WIK-BUD
OSK-Dwójka
6 : 2
WIK-BUD
17.00
Junior Team-Kebab House
SMS OLDBOYS Piecki
4 : 2
Junior Team-Kebab House
18.00
Extra Team
MRAGOWO.dlawas.info
1 : 8
MRAGOWO.dlawas.info
19.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
MZL Głowala Mrągowo
1 : 7
MZL Głowala Mrągowo
20.00
Brygada „RR”
Hotel Robert’s Port
0 : 10
Hotel Robert’s Port
 
Data – 17 grudnia 2017 r.  
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Extra Team
SMS OLDBOYS Piecki
3 : 10
SMS OLDBOYS Piecki
16.00
Warzywniaki
MRAGOWO.dlawas.info
5 : 2
Warzywniaki
17.00
Junior Team-Kebab House
OSK-Dwójka
13 : 2
Junior Team-Kebab House
18.00
WIK-BUD
Bambus Team
5 : 4
WIK-BUD
19.00
Brygada „RR”
RKS BAMBUS LAJCEPS
2 : 6
RKS BAMBUS LAJCEPS
20.00
MZL Głowala Mrągowo
Hotel Robert’s Port
5 : 6
Hotel Robert’s Port
 
Data – 06 stycznia 2018 r.
 
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00  
Brygada „RR”
MZL Głowala Mrągowo
1 : 8
MZL Głowala Mrągowo
17.00
Junior Team-Kebab House
RKS BAMBUS LAJCEPS
5 : 2
Junior Team-Kebab House
18.00
Bambus Team
SMS OLDBOYS Piecki
6 : 3
Bambus Team
19.00
Warzywniaki
Hotel Robert’s Port
4 : 16
Hotel Robert’s Port
20.00
OSK-Dwójka
MRAGOWO.dlawas.info
8 : 9
MRAGOWO.dlawas.info
 
Data – 14 stycznia 2018 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
MZL Głowala Mrągowo
SMS OLDBOYS Piecki
3 : 1
MZL Głowala Mrągowo
16.00
Brygada „RR”
Warzywniaki
3 : 1
Brygada „RR”
17.00
Bambus Team
Extra Team
14 : 0
Bambus Team
18.00
WIK-BUD
Junior Team - Kebab House
1 : 6
Junior Team - Kebab House
19.00
Hotel Robert’s Port
MRAGOWO.dlawas.info
18 : 0
Hotel Robert’s Port
 
Data – 20 stycznia 2018 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Warzywniaki
SMS OLDBOYS Piecki
3 : 4
SMS OLDBOYS Piecki
16.00
MZL Głowala Mrągowo
Extra Team
18 : 0
MZL Głowala Mrągowo
17.00
Brygada „RR”
OSK-Dwójka
6 : 1
Brygada „RR”
18.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
Hotel Robert’s Port
0 : 6
Hotel Robert’s Port
19.00
WIK-BUD
MRAGOWO.dlawas.info
6 : 2
WIK-BUD
20.00
Junior Team - Kebab House
Bambus Team
4 : 3
Junior Team - Kebab House
 
Data – 03 lutego 2018 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
Extra Team
10 : 2
RKS BAMBUS LAJCEPS
16.00
Bambus Team
MRAGOWO.dlawas.info
8 : 4
Bambus Team
17.00
Brygada „RR”
SMS OLDBOYS Piecki
8 : 2
Brygada „RR”
18.00
OSK-Dwójka
Hotel Robert’s Port
2 : 18
Hotel Robert’s Port
19.00
WIK-BUD
MZL Głowala Mrągowo
1 : 7
MZL Głowala Mrągowo
20.00
Junior Team - Kebab House
Warzywniaki
9 : 3
Junior Team - Kebab House
 
Data – 04 lutego 2018 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
OSK-Dwójka
SMS OLDBOYS Piecki
2 : 4
SMS OLDBOYS Piecki
16.00
RKS BAMBUS LAJCEPS
MRAGOWO.dlawas.info
3 : 1
RKS BAMBUS LAJCEPS
17.00
Brygada „RR”
Extra Team
10 : 3
Brygada „RR”
18.00
Bambus Team
Hotel Robert’s Port
5 : 13
Hotel Robert’s Port
19.00
WIK-BUD
Warzywniaki
9 : 4
WIK-BUD
20.00
Junior Team - Kebab House
MZL Głowala Mrągowo
4 : 2
Junior Team - Kebab House
  • Opublikowano: piątek, 01, grudzień 2017 13:28
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb