bg

Mrągowska Liga Piłkarska na Orliku | Aktualności

Aktualne wyniki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej na Orliku "Wiosna 2018".
 
 
 
Spotkania ligowe rozgrywane są we wtorki i środy od godz. 19:00 do 21:00, zgodnie z harmonogramem, na Orliku przy ul. Żołnierskiej.
 
 
IV KOLEJKA
 
15.05.2018 r.
19:00   OLD BOYS – BRYGADA RR
20:00   OSK – DWÓJKA – AWARIA MRĄGOWO
 
 
16.05.2018 r.
19:00   AWARIA MRĄGOWO – EXTRA TEAM
20:00   FALA WARPUNY – WODOCIĄGI
 
III KOLEJKA
 
8.05.2018 r.
BRYGADA RR   5:2   EXTRA TEAM
(Zybajło, Bobrowski 2x, Styliaras, Pierowicz – Chlubicki Konrad 2x)
 
WODOCIĄGI   3:2   AWARIA MRAGOWO
(Paszkowski 2x, Olender – Żyrkowski, Woronko)
 
9.05.2018 r.
OLD BOYS   4:1   OSK – DWÓJKA
(Nowakowski 2x, Krysiak 2x – Pryślak)
 
FALA WARPUNY   6:0   EXTRA TEAM
(Cychowski 2x, Graczyk C. 2x, Graczyk M., Saraczyn)
 
 
II KOLEJKA
 
24.04.2018 r.
OLD BOYS   5:1   EXTRA TEAM
(Stankiewicz 3x, Krysiak, Styliaras M. – Chlubicki K.)
 
25.04.2018 r.
BRYGADA RR   8:4   AWARIA MRĄGOWO
(Bednarski 2x, Zybajło 2x, Styliaras 2x, Cichowski, (sam) – Malinowski, Kurbiedź, Domian, Żyrkowski)
 
FALA WARPUNY   3:3   OSK-DWÓJKA
(Herbich 2x, Haracyn – Żyrkowski, Suwezda, Gwiazda)
 
 
I KOLEJKA 
 
17.04.2018 r.
WODOCIĄGI  3:4   EXTRA TEAM 
(Szczypkowski  2x, Kaczmarczyk – Chlubicki Konrad 3x, Bałdyga)
 
BRYGADA RR   8:5  OSK – DWÓJKA 
(Syliaras Adrian 3x, Zybajło 2x, Nałysnyk, Chorążewicz 2x – Tater 3x, Jankowski, Suwezda)
 
18.04.2018 r. 
OLD BOYS  4:6  FALA WARPUNY 
(Nowakowski 2x, Styliaras Mariusz, Olszewski – Kryspin Graczyk, Marceli Graczyk, Kowalczyk 2x, Herbich, Cychowski)
 
 

DRUŻYNA

 

R

P

 BRAMKI

  PKT

1. BRYGADA RR

 

3

3

0

0

21:11

9

2. FALA WARPUNY

 

3

2

1

0

15:7

7

3. OLD BOYS

 

3

2

0

1

13:8

6

4. WODOCIĄGI

 

2

1

0

1

6:6

3

5. EXTRA TEAM

 

4

1

0

3

7:19

3

6. OSK - DWÓJKA

 

3

0

1

2

9:15

1

7. AWARIA MWO

 

2

0

0

2

6:11

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

 
STATYSTYKI STRZELCÓW:
 
WODOCIĄGI:
Szczypkowski 2
Kaczmarczyk 1
Paszkowski 2
Olender 1
 
EXTRA TEAM:
Chlubicki Konrad 6
Bałdyga 1
 
BRYGADA RR:
Styliaras Adrian 6
Zybajło 5
Chorążewicz 2
Nałysnyk 1
Bednarski 1
Cichowski 1|
Bobrowski 2
Pierowicz 1
 
OSK-DWÓJKA:
Tater 3
Jankowski 1
Suwezda 2
Żyrkowski 1
Gwiazda 1
Pryślak 1
 
OLD BOYS:
Nowakowski 4
Styliaras Mariusz 2
Olszewski 1 
Krysiak 3
Stankiewicz 3 
 
FALA WARPUNY:
Kowalczyk 2
Kryspin Graczyk 1
Marceli Garczyk 2
Herbich 3
Haracyn 1
Cychowski 3
Cyprian Graczyk 1
Saraczyn 1
 
 
ŻÓŁTE KARTKI:
 
WODOCIĄGI:
Bombało 1
 
OLD BOYS:
Gogołowski 1
 
OSK-DWÓJKA:
Pryślak 1
Gwiazda 1
 
EXTRA TEAM:
Ropiak 1
 
FALA WARPUNY:
Cychowski 1
Graczyk M 1
  • Opublikowano: sobota, 12, maj 2018 12:59
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb