bg

Zawodnicy z Mrągowskiego Klubu Aikido i Samoobrony zdobyli 32 medale podczas 3 Mrągowskiego Turnieju Kata AIKIDO.

W sobotę 01 grudnia br. na hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie  spotkało się prawie 100 aikidoków z Polski północno-wschodniej na 3Mrągowskim Turnieju Kata AIKIDO.
Rywalizacja toczyła się aż w 14 kategoriach. Uczestnicy z Mrągowa, Giżycka, Kętrzyna, Biskupca i Łomży prezentowali swoje umiejętności techniczne walki wręcz, oraz umiejętności układów z tradycyjną bronią (jo i boken),
 
Na najwyższym podium w swoich kategoriach stanęli:
Dawid Karpiński (bukiwaza)
Dawid Karpiński (1 kyu)
Paulina Piotrowska (2 kyu)
Paulina Piotrowska (bukiwaza)
Maja Samborska (3 kyu)
Hubert Gałka (bukiwaza)
Karol Noiński (6 kyu)
Lena Żochowska (7 kyu)
Kamila Szybka (8 kyu)
Krzysztof Szkaradziński (9 kyu)
Wiktor Rutkowski (10 kyu)
Piotr Cieślik (11 kyu)
Klara Jablonska (13 kyu)
Marianna Gulińska (14 kyu)
 
 
Srebrne krążki zdobyli:
Mateusz Kowalczyk (bukiwaza)
Martyna Wasilewska (2 kyu)
Martyna Wasilewska (bukiwaza)
Maja Samborska (bukiwaza)
Hubert Gałka (3 kyu)
Tomasz Wadowski (5 kyu)
Oliwier Piątkowski (8 kyu)
Wioletta Januszkiewicz (9 kyu)
Tomasz Długołęcki (10 kyu)
Piotr Noiński (11 kyu)
Julian Dwórznicki (13 kyu)
Lena Łuńska (14 kyu)
 
 
Po brąz sięgnęli:
Dominik Gośliński (bukiwaza)
Karol Kifert (5 kyu)
Dominika Przybylska (8 kyu)
Maja Sarnowska  (9 kyu)
Franciszek Sierzpowski (13 kyu)
Julia Jaroszewska (14 kyu)
 
Podczas turnieju zostali również nagrodzeni najlepsi zawodnicy, (ci którzy zdobyli największą, procentową liczbę punktów). Najlepszą zawodniczką w kategorii dzieci została Joanna Nadolska z Mrągowa, a najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Karol Noiński z Mrągowa. W kategorii młodzieży, tak jak w zeszłym roku,  najlepszą zawodniczką została  Paulina Piotrowska z Mrągowa, a najlepszym zawodnikiem Dawid Karpiński z Biskupca
OGROMNE GRATULACJE!!!!
 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za przybycie i udział w turnieju, oraz dla wszystkich instruktorów i osób, które poświęciły swój wolny czas, a dzięki ich pomocy wszystko przebiegło sprawnie.
 
Szczególne podziękowania dla:
Oceniających sensei: Jacka Szpakowskiego, Adama Żywiołka, Sławomira Giruć, Marka Moroza, Izabeli Sadłowskiej, Rafał Kotuszewskiego, Andrzeja Dziedzica, Jolanty Olejniczak, Waldemara Cybula i Dariusza Gulińskiego oraz dla Elżbiety Dulnej, Grzegorza Woźniaka, Marcina Banacha, Piotra Nadolskiego i Anny Łukaszewskiej za pomoc  w sprawach technicznych i organizacyjnych.
 
Na koniec chciałbym podziękować  Firmie Resport Mazury za przygotowanie upominków dla zawodników, oraz za nieocenioną pomoc w organizacji turnieju od strony technicznej.
Ale największe podziękowania należą się rodzicom uczestników za to, że postanowili wysłać swoje pociechy na ten turniej.
 
DZIĘKUJĘ!!! - Sensei Rafał Łukaszewski
 
 
 
 
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 03, grudzień 2018 10:41
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb