bg

BUDEXTAN Mrągowska Liga Halowa | Aktualności

Aktualności BUDEXTAN Mrągowskiej Ligi Halowej 2018/2019.

 

 

L.p.

Nazwa Drużyny

Mecze 

Z

R

P

Bilans

Punkty

1.

Orlęta Reszel

6

6

0

0

40:4

18

2.

KOGO Team

7

6

0

1

62:18

18

3.

MZL Głowala Mrągowo

6

5

0

1

47:12

15

4.

Mercedes Club

6

4

1

1

38:15

13

5.

SMS Old Boys Piecki

6

3

1

2

24:19

10

6.

RKS Bambus Lajceps

6

3

0

3

2013

9

7.

OSK - Dwójka

7

2

0

5

15:54

6

8.

Awaria Mrągowo

7

1

2

4

17:36

5

9.

Flor Fabo Cub Cadet

7

1

1

5

14:48

4

10.

Extra Team

6

1

0

5

8:37

3

11.

Bruss Team

6

1

1

4

13:42

1

 
 
I KOLEJKA SOBOTA 17.11.2018 r.
 
 
MERCEDES CLUB 10:2 BRUSS TEAM
(Nowakowski x2, Nałysnyk x2, Januszkiewicz x2, Kurta, Tomaszewski K. x2, Rzemyk – Kostros, Bilkiewicz)

RKS BAMBUS LAJCEPS 0:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Lis)

AWARIA MRĄGOWO 4:2 FLOR FABO CUB CADET
(Kowalczyk x3, sam. – Cychowski, sam.)

KOGO TEAM 9:0 EXTRA TEAM
(Skonieczka x3, Kruszewski x2, Gofron, Serowik, Barszczewski, Wójcik F.)

ORLĘTA RESZEL 12:0 OSK-DWÓJKA
(Terlik x2, Sawicki, Leszczenko, Zaleśkiewicz x2, Wiensław x3, Romańczuk x2, Doborzyński)
 
 

II KOLEJKA NIEDZIELA 18.11.2018 r.
 
 
KOGO TEAM 1:8 ORLĘTA RESZEL
(Swacha – Terlik, Zaleśkiewicz, Romańczuk x2, Sawicki, Leszczenko, Wiensław, sam.)

OSK-DWÓJKA 5:1 BRUSS TEAM
(Gwiazda x2, Szymanowski, Pryślak, Żyrkowski – Nowak)

SMS OLD BOYS PIECKI 7:1 EXTRA TEAM
(Zhulin x 2, Zbikowski x2, Lis K., Roch, Ścibek – Johnen)

MZL GŁOWALA MRĄGOWO 9:1 FLOR FABO CUB CADET
(Glinka, Majak, Żbikowski, Serowik x2, Maciorowski, Bumbul x2, Szewczyk – Sohn)

MERCEDES CLUB 3:3 AWARIA MRĄGOWO
(Nowakowski, Piendyk, Nałysnyk – Siekierski x2, Kowalczyk)
 
 
 

III KOLEJKA SOBOTA 24.11 2018 r. 

 

RKS BAMBUS LAJCEPS 4:2 AWARIA MRĄGOWO
(Graczyk K. x2, Fąk, sam. – Żyrkowski, Siekierski)
 
MERCEDES CLUB 5:4 OSK-DWÓJKA
(Piendyk, Rzemyk Sławek, Januszkiewicz x2, Nałysnyk – Suwezda, Wachowiak, Szymanowski, sam.)
 
EXTRA TEAM 5:1 BRUSS TEAM
(Bandurow x2, Małysz, Gieryk – Bałdyga)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 6:2 SMS OLD BOYS PIECKI
(Glinka, Bumbul x3, Żbikowski, Skrzęta – Lis L., Roch W.)
 
KOGO TEAM 12:1 FLOR FABO CUB CADET
(Skonieczka x 7, Serowik, Wójcik F. x2, Zapert, sam. – Saraczyn)

 

 

IV KOLEJKA NIEDZIELA 25.11.2018 r. 

 

OSK-DWÓJKA 2:1 EXTRA TEAM
(Gwiazda, Suwezda – Gieryk)
 
FLOR FABO CUB CADET 3:3 BRUSS TEAM
(Cychowski, Saraczyn, Kaczmarek – Oleksiej x2, Wierzbicki)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 8:1 AWARIA MRĄGOWO
(Bumbul, Bednarski, Pawłowski x2, Żbikowski, Glinka x2, Skrzęta – Kowalczyk)
 
MERCEDES CLUB 1:3 ORLĘTA RESZEL
(Piendyk – Urbanowicz, Wiensław, sam.)
 
KOGO TEAM 3:2 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Skonieczka, Swacha, Kruszewski – Fąk, Graczyk Marcel)

 

 

V KOLEJKA NIEDZIELA 2.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 8:0 EXTRA  TEAM
(Policha x3, Zaleśkiewicz x2, Terlik, Królik, Bochno)
 
FLOR FABO CUB CADET 5:2 OSK-DWÓJKA
(Saraczyn, Kaczmarek x2, Ropiak, Klepacki – Gwiazda, Wachowiak)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 2:7 KOGO TEAM
(Skrzęta, Kuśnierz – Ciecierski, Skonieczka x4, Serowik, Wójcik)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:3 BRUSS TEAM
(Graczyk M., Graczyk K., Fąk, Kowalczyk,  Styiaras A. x2 ,sam. x2 – Bałdyga, Oleksiej, Patecki)
 
AWARIA MRĄGOWO 2:2 SMS OLD BOYS PIECKI 
(Lis K., Zhulin – Kowalczyk x2)

 

VI KOLEJKA SOBOTA 8.12.2018r. 

 

MZL GŁOWALA MRAGOWO 10:1 EXTRA TEAM
(Szewczyk x2, Kuśnierz x4, Maciorowski x2, Kucharczyk, Majak – Gieryk)
 
MERCEDES CLUB 7:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Chorążewicz x2, Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba, Januszkiewicz x2, Nowakowski  - Ścibek)
 
KOGO TEAM 18:2 OSK-DWÓJKA
(Barszczewski x2, Swacha x4, Bognacki x4, Serowik x2, Kruszewski x3, Gofron, Ciecierski, Marcińczyk – Malinowski, Żyrkowski)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 6:0 FLOR FABO CUB CADET
(Graczyk K. x2, Kowalczyk x3, Styliaras A.)
 
ORLĘTA RESZEL 5:2 AWARIA MRĄGOWO
(Janowski, Policha x3, Królik – Krajewski, Kowalczyk)

 


VII KOLEJKA NIEDZIELA 9.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 4:0 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Wiensław x3, sam.)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 12:0 OSK-DWÓJKA
(Kuśnierz x5, Glinka, Szewczyk, Żbikowski, Majak, Skrzęta x3)
 
SMS OLD BOYS PIECKI   11:3  BRUSS TEAM 
(Ścibek x3, sam., Spyra, Żbikowski, Roch W., Mackiewicz, Lis K., Lis L., Józepczuk – Szymański x2, sam.)
 
MERCEDES CLUB 12:2 FLOR FABO CUB CADET 
(Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba x4, Chorążewicz, Januszkiewicz, Piendyk, Nowakowski x3, Nałysnyk – Kaczmarek, Ropiak)
 
KOGO TEAM 12:3 AWARIA MRĄGOWO
(Bognacki, Ciecierski, Skonieczka x5, Barszczewski x2, Kruszewski x3 – Bartosiewicz, Siekierski, Woronko)
 
 


VIII KOLEJKA SOBOTA 15.12.2018 r.

16:00 KOGO TEAM – SMS OLD BOYS PIECKI
17:00 ORLĘTA RESZEL – FLOR FABO CUB CADET
18:00 RKS BAMBUS LAJCEPS – OSK-DWÓJKA
19:00 MZL GŁOWALA MRAGOWO – BRUSS TEAM
20:00 EXTRA TEAM – MERCEDES CLUB

 (AWARIA MRĄGOWO – PAUZA)


IX KOLEJKA NIEDZIELA 16.12.2018 r. 

16:00 MZL GŁOWALA MRĄGOWO – ORLĘTA RESZEL

(spotkanie, na prośbę zespołu z Reszla, przeniesione na inny termin)

17:00 AWARIA MRĄGOWO – BRUSS TEAM
18:00 FLOR FABO CUB CADET – EXTRA TEAM
19:00 SMS OLD BOYS PIECKI – OSK-DWÓJKA
20:00 MERCEDES CLUB – RKS BAMBUS LAJCEPS

(KOGO TEAM – PAUZA)

 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
 
KOGO TEAM
Skonieczka 20
Kruszewski 9
Gofron 2
Serowik 5
Barszczewski 5
Wójcik Filip 4
Swacha 6
Zapert 1
Ciecierski 3
Marcińczyk 1
Bognacki 5
 
MERCEDES CLUB
Nowakowski 7
Nałysnyk 5
Januszkiewicz 7
Kurta 1
Tomaszewski Kuba 7 
Rzemyk Sławomir 2
Piendyk 4
Chorążewicz 3
Tomaszewski Kacper 2
 
EXTRA TEAM
Johnen 1
Gieryk 5
Małysz 1
Bandurow 1
 
RKS BAMBUS LAJCEPS
Fąk 3
Graczyk Marcel 2
Graczyk Kryspin 6
Styliaras A . 3
Kowalczyk 4
 
OSK-DWÓJKA
Gwiazda 3
Szymanowski 2
Pryślak 1
Żyrkowski 2
Wachowiak 2
Suwezda 1
Malinowski 1
 
ORLĘTA RESZEL
Terlik 4
Zaleśkiewicz 5
Doborzyński 1
Leszczenko 2
Romańczuk 4
Wiensław 8
Sawicki 2
Urbanowicz 1
Policha 6
Królik 2
Bochno 1
Janowski 1
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO
Bumbul 6
Serowik 2
Maciorowski 3
Żbikowski 4
Majak 3
Glinka 5
Szewczyk 4
Skrzęta 6
Pawłowski 2
Bednarski 1
Kuśnierz 10
Kucharczyk 1
 
FLOR FABO CUB CADET
Sohn 1
Cyhowski 2
Saraczyn 3
Kaczmarek 4
Ropiak 2
Rapacki 1
 
AWARIA MRĄGOWO
Kowalczyk 8
Siekierski 4
Żyrkowski 1
Krajewski 1
Bartosiewicz 2
Woronko 1
 
SMS OLD BOYS PIECKI
Lis Leszek 3
Lis Konrad 3
Zhulin Yurii 3
Żbikowski 3
Ścibek 5
Roch 1
Roch Wojtek 2
Spyra 1
Mackiewicz 1
Józepczuk 1
 
BRUSS TEAM
Nowak 1
Blinkiewicz 1
Kostros 1 
Baldyga 2
Oleksiej 1
Wierzbicki 1
Patecki 1
Szymański 2
 
KARTKI
 
Brzóska 1 (BRUSS TEAM)
Piendyk 1 (MERCEDES CLUB)
Szewczyk 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Lis Leszek 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Gwiazda 1 (OSK-DWÓJKA)
Suwezda 2 (OSK-DWÓJKA)
Wierzbicki 1 (BRUSS TEAM)
Szymanowski 1 (BRUSS TEAM)
Januszkiewicz 1 (MERCEDES CLUB)
Cichowski 1 (MERCEDES CLUB)
Gofron 3 (KOGO TEAM) PAUZA !!!!!!!!!!
Wójcik Filip 1 (KOGO TEAM)
Kuśnierz 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Skrzęta 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Kucharczyk 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Swacha 1 (KOGO TEAM)
Styliaras Adrian 1 (RKS BAMBUS LAJCEPS )
Borowski 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Kowalczyk 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Przybylski 1 (ORLĘTA RESZEL)
Zhulin 1 (SMS OLD BOYS PIECKI )
Pyśk 1 (AWARIA MRĄGOWO)
 
  • Opublikowano: wtorek, 04, grudzień 2018 07:11
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb