bg

Mrągowska Liga Halowa 2019/2020 | AKTUALNOŚCI

Aktualności Mrągowskiej Ligi Halowej 2019/2020.

W sobotę 16 listopada 2019 r. zainaugurowano sezon 2019/2020 Mrągowskiej Ligi Halowej.

 
 
KLASYFIKACJA MRĄGOWSKIEJ LIGI HALOWEJ
 

L.p.

Nazwa Drużyny

Mecze 

Z

R

P

Bilans

Punkty

1.

Kogo Team

5

5

0

0

50:4

15

2.

MZL PHU Głowala Team

4

4

0

0

62:6

12

3.

Orlęta Reszel

4

4

0

0

47:6

12

4.

Salęt Boże

5

3

0

2

28:24

9

5.

Fala Warpuny

5

3

0

2

34:19

9

6.

Mercedes Club

4

3

0

1

40:17

9

7.

Old Boys Piecki

4

2

0

2

18:27

6

8.

RKS Bambus Lajceps

4

2

0

2

10:23

6

9.

Madagaskar

5

1

1

3

16:49

4

10.

ZPIT Sangria

4

1

0

3

22:29

3

11.

OSK-Dwójka

4

1

0

3

11:28

3

12.

RKS Huwdu

6

0

1

5

16:67

1

13.

Ekstra Team

5

0

0

5

6:67

0

 
 
 
I KOLEJKA SOBOTA 16.11.2019 r.
 
 
RKS HUWDU 3:8 SALĘT BOŻE
(Olender, Kowalczyk G., Radziwanowski - Szynkar 3x, Dobrowolski, Gwiazda, Szymanowski 2x, Olszewski)

MERCEDES CLUB 11:3 OSK DWÓJKA
(Tomaszewski Kub.3x, Nowakowski 3x, Spirydon, Tomaszewski Kac.2x, Chorążewicz 2x - J. Jarguz, M. Jarguz 2x)

RKS BAMBUS LAJCEPS 4:2 OLD BOYS PIECKI
(Trzciński, Styliaras 2x, Nowicki - L. Lis, Krupiński)

KOGO TEAM 16:0 MADAGASKAR
(Barszczewski 3x, Skonieczka 5x, Kowalczyk, Kurta, Ciecierski 4x, Swacha 2x)

EKSTRA TEAM 1:18 ORLĘTA RESZEL
(Hermanowicz - Romańczuk 4x, Policha 7x, Graczyk 3x, Sawicki, Wiensław, Janowski 2x)
 
 
II KOLEJKA NIEDZIELA 17.11.2019 r.
 
 
EKSTRA TEAM 1:11 FALA WARPUNY
(Polewski - Fąk, M. Graczyk 6x, Ośliz 3x, Pawłowski)

SALĘT BOŻE 1:4 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Gwiazda - Trzciński, W. Suwezda 2x, Owedyk)

ORLĘTA RESZEL 11:1 RKS HUWDU
(Bochno, Policha 4x, Sawicki, Terlik 2x, Janowski, Leszczenko 2x - Oleksiej)

OLD BOYS PIECKI 1:13 MERCEDES CLUB
(Olender - Spirydon 3x, Tomaszewski Kac. 2x, Piendyk 3x, Nowakowski 3x, Nałysnyk, Tomaszewski Kub.)

OSK DWÓJKA 0:3 KOGO TEAM
(walkower)
 
 

III KOLEJKA SOBOTA 23.11 2019 r. 

SALĘT BOŻE 9:4 ZPIT SANGRIA
(Herbich 2x, Olszewski 3x, Dobrowolski M. 2x, Olszewski M. 2x - Malinowski 2x, Dogiel 2x)
 
FALA WARPUNY 4:5 OLD BOYS PIECKI
(Fąk, Wyrostek 2x, Graczyk - Olender, Lis L. 3x, Ścibek)
 
MADAGASKAR 2:18 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Aleksandrowicz, Kuśnierz - Żbikowski 5x, Glinka 5x, Bednarski 2x, Maciorowski 4x, Szewczyk 2x)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 1:11 KOGO TEAM
(Suwezda - Skonieczka 2x, Swacha, Kowalczyk, Ciecierski 2x, Bognacki 3x, Wójcik, Barszczewski)
 
MERCEDES CLUB 14:4 RKS HUWDU
(Chorążewicz 2x, Nowakowski 8x, Tomaszewski Kac., Spirydon, Tomaszewski Kub. 2x, - Ropiak 2x, Oleksiej, Pawłowski)
 
 

IV KOLEJKA NIEDZIELA 24.11.2019 r. 

FALA WARPUNY 4:6 SALĘT BOŻE
(Fąk 2x, Graczyk C., Graczyk M. - Herbich 3x, Dobrowolski M., Olszewski P., Olszewski M.) 
 
MADAGASKAR 5:5 RKS HUWDU
(Aleksandrowicz, Ochociński, Prusarczyk 2x, Gadomski - Oleksiej 2x, Ropiak 3x)
 
OSK DWÓJKA 7:2 EKSTRA TEAM
(Jargus J. 3x, Żyrkowski, Kardaś 2x, Dobrowolski - Granica, Chlubicki K.)
 
ZPIT SANGRIA 0:9 ORLĘTA RESZEL
(Romańczuk, Graczyk K. 2x, Więsław 2x, Bochno, Policha, Janowski, Terlik)
 
MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA 9:1 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Majak, Glinka, Zacharewicz 2x, Kuśnierz Ł. 2x, Kudlak, Bednarski, samobójcza - Krysiak A.)
 
 
V KOLEJKA SOBOTA 30.11.2019 r.
 
ZPIT SANGRIA 6:10 OLD BOYS PIECKI
(Kaszuba 2x, Wierzbicki, Kaczmarski 2x, Reckwald - Olender 2x, Krupiński 4x, Lis K., Ścibek 2x, Polewaczyk)
 
RKS HUWDU 2:18 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Sochn, Olender - Kuśnierz Ł. 6x, Zacharewicz 7x, Żbikowski 2x, Szewczyk, Glinka, Kudlak)
 
EKSTRA TEAM 1:4 MADAGASKAR
(Granica - Michalczyk, Prusarczyk, Gadomski, Wichowski)
 
FALA WARPUNY 6:2 OSK DWÓJKA
(Pawłowski R., Oszlis 2x, Graczyk M. 2x, Wyrostek K. - Pryślak M., Jakubowski)
 
KOGO TEAM 9:2 MERCEDES CLUB
(Skonieczka 5x, Bognacki 2x, Swacha, samobój - Tomaszewski Kac., Gabryszak)
 
 
VI KOLEJKA NIEDZIELA 1.12.2019 r.
 
ORLĘTA RESZEL 9:4 SALĘT BOŻE
(Bochno, Janowski 2x, Romańczuk 2x, Zaleśkiewicz, Graczyk K. 2x, Terlik - Herbich 2x, Górski, Szymanowski)
 
OSK DWÓJKA 1:12 ZPIT SANGRIA
(Żyrkowski - Dogiel 5x, Woronko 3x, Mędryk, Reckwald 2x, Wierzbicki)
 
MADAGASKAR 5:9 FALA WARPUNY
(Sobieraj, Prusarczyk, Aleksandrowicz 2x, Michalczyk - Szlis 3x, Graczyk M. 2x, Graczyk C., Fąkl 3x)
 
MZL PHU MARUSZ GŁOWALA 17:1 EKSTRA TEAM
(Glinka 3x, Zacharewicz 5x, Kuśnierz Ł. 4x, Szewczyk 3x, Lemecha, Kudlak - Chermanowicz)
 
KOGO TEAM 11:1 RKS HUWDU
(Kruszewski, Barszczewski 3x, Skonieczka 5x, Ciecierski 2x - Oleksiej)
 
 
VII KOLEJKA NIEDZIELA 8.12.2019 r.
16:00 MERCEDES CLUB - RKS BAMBUS-LAJCEPS
17:00 EKSTRA TEAM - KOGO TEAM
18:00 FALA WARPUNY - MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
19:00 ZPIT SANGRIA - MADAGASKAR
20:00 ORLĘTA RESZEL - OSK DWÓJKA
 
VIII KOLEJKA SOBOTA 14.12.2019 r.
16:00 SALĘT BOŻE - OLD BOYS PIECKI
17:00 MADAGASKAR - ORLĘTA RESZEL
18:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - ZPIT SANGRIA
19:00 KOGO TEAM - FALA WARPUNY
20:00 MERCEDES CLUB - EKSTRA TEAM
 
IX KOLEJKA NIEDZIELA 15.12.2019 r.
16:00 RKS BAMBUS - LAJCEPS RKS HUWDU
17:00 FALA WARPUNY - MERCEDES CLUB
18:00 ZPIT SANGRIA - KOGO TEAM
19:00 SALĘT BOŻE - MADAGASKAR
20:00 OLD BOYS PIECKI - OSK DWÓJKA
 
X KOLEJKA SOBOTA 4.01.2020 r.
16:00 OLD BOYS PIECKI - MADAGASKAR
17:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - SALĘT BOŻE
18:00 KOGO TEAM - ORLĘTA RESZEL
19:00 MERCEDES CLUB - ZPIT SANGRIA
20:00 FALA WARPUNY - RKS BAMBUS-LAJCEPS
 
XI KOLEJKA NIEDZIELA 5.01.2020 r.
16:00 RKS HUWDU - EKSTRA TEAM
17:00 ZPIT SANGRIA RKS - BAMBUS LAJCEPS
18:00 SALĘT BOŻE - KOGO TEAM
19:00 MZL PHU MARISZ GŁOWALA - OLD BOYS PIECKI
20:00 ORLĘTA RESZEL - MERCEDES CLUB
 
XII KOLEJKA SOBOTA 11.01.2020 r.
16:00 OSK DWÓJKA - MADAGASKAR
17:00 KOGO TEAM - OLD BOYS PIECKI
18:00 MERCEDES CLUB - SALĘT BOŻE
19:00 FALA WARPUNY - ORLĘTA RESZEL
20:00 RKS HUWDU - ZPIT SANGRIA
 
XIII KOLEJKA NIEDZIELA 12.01.2020 r.
16:00 FALA WARPUNY - ZPIT SANGRIA
17:00 ORLĘTA RESZEL - MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
18:00 SALĘT BOŻE - EKSTRA TEAM
19:00 OLD BOYS PIECKI - RKS HUWDU
20:00 OSK DWÓJKA - RKS BAMBUS LAJCEPS
 
XIV KOLEJKA SOBOTA 18.01.2020 r.
16:00 MADAGASKAR - MERCEDES CLUB
17:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - KOGO TEAM
18:00 RKS BAMBUS LAJCEPS - ORLĘTA RESZEL
19:00 RKS HUWDU - OSK DWÓJKA
20:00 EKSTRA TEAM - OLD BOYS PIECKI
 
XV KOLEJKA NIEDZIELA 19.01.2020 r.
16:00 OLD BOYS PIECKI - ORLĘTA RESZEL
17:00 OSK DWÓJKA - SALĘT BOŻE
18:00 EKSTRA TEAM RKS - BAMBUS LAJCEPS
19:00 FALA WARPUNY - RKS HUWDU
20:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - MERCEDES CLUB
 
XVI KOLEJKA SOBOTA 25.01.2020 r.
16:00 ZPIT SANGRIA - EKSTRA TEAM
17:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - OSK DWÓJKA
18:00 RKS BAMBUS LAJCEPS - MADAGASKAR
19:00 Mecze drużyn z miejsc od 1 do 7
20:00 Mecze drużyn z miejsc od 1 do 7
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
 
ORLĘTA RESZEL
Romańczuk - 6
Policha - 11
Graczyk - 5
Sawicki - 2
Wiensław - 1
Janowski - 5
Bochno - 2
Terlik - 3
Leszczenko - 2
Zaleśkiewicz - 1
 
MERCEDES CLUB
Tomaszewski Kuba - 4
Nowakowski - 6
Spirydon - 4
Tomaszewski Kacper - 5
Chorążewicz - 2
Piendyk - 3
Nałysnyk - 1
Gabryszak - 1  
 
KOGO TEAM
Barszczewski - 7
Skonieczka - 17
Kowalczyk - 2
Kurta - 1
Ciecierski - 8
Swacha - 4
Bognacki - 5
Wójcik - 1
Kruszewski - 1
 
RKS BAMBUS LACJEPS
Trzciński - 2
Styliaras - 2
Nowicki - 1
Suwezda W. - 3
Owedyk - 1
Krysiak - 1
 
SALĘT BOŻE
Szynkar - 3
Dobrowolski - 4
Gwiazda - 1
Szymanowski - 3
Olszewski - 4
Olszewski M. - 3
Olszewski P. - 1
Gwiazda - 1
Herbich - 7
Górski - 1
 
FALA WARPUNY
Fąk - 7
Graczyk M. - 12
Graczyk C. - 2
Ośliz - 8
Pawłowski - 2
Wyrostek - 3
 
OSK DWÓJKA
Jarguz J. - 4
Jarguz M - 1
Żyrkowski - 2
Kardaś - 2
Dobrowolski - 1
Pryślak - 1
Jakubowski - 1
 
OLD BOYS PIECKI
Lis L. - 2
Lis K. - 1
Krupiński - 5
Olender - 4
Ścibek - 3
Polewaczyk - 1
 
RKS HUWDU
Olender - 2
Kowalczyk G. - 1
Radziwanowski - 1
Oleksiej - 5
Ropiak - 5
Pawłowski - 1
Sochn - 1 
 
EKSTRA TEAM
Hermanowicz - 2
Polewski - 1
Granica - 2
Chlubicki K. - 1
 
MADAGASKAR
Aleksandrowicz - 4
Kuśnierz - 1
Ochociński - 1
Prusarczyk - 4
Gadomski - 2
Michalczyk - 2 
Wichowski - 1
Sobieraj - 1
 
MZL PHU GŁOWALA TEAM
Żbikowski - 7
Glinka - 10
Bednarski - 3
Maciorowski - 4
Szewczyk - 6
Majak - 1
Zacharewicz - 14
Kuśnierz Łukasz - 12
Kudlak - 2
Lemecha - 1
 
ZPIT SANGRIA
Malinowski - 2
Dogiel - 7
Kaszuba - 2
Wierzbicki - 2
Kaczmarski - 1
Reckwald - 3
Woronko - 3
Mędryk - 1
 
 
KARTKI:
 
ORLĘTA RESZEL
 
 
MERCEDES CLUB
Piendyk - Ż.K. (1)
Nałysnyk - Ż.K. (1)
 
KOGO TEAM
Kowalewski - Ż.K. (1)
Swacha - Ż.K. (1)
Kruszewski - Ż.K. (1)
 
RKS BAMBUS LACJEPS
Suwezda - Ż.K. (1)
 
SALĘT BOŻE
Herbich - Ż.K. (1)
 
FALA WARPUNY
Fąk - Ż.K. (1)
 
OSK DWÓJKA
 
 
OLD BOYS PIECKI
 
 
RKS HUWDU
Sohn - Ż.K. (1)
Paterski - Ż.K. (1)
 
EKSTRA TEAM
Granica - Ż.K. (1)
 
MADAGASKAR
Sobieraj - Ż.K. (1)
Aleksandrowicz - Ż.K. (1)
Giers - Ż.K. (1)
 
MZL PHU GŁOWALA TEAM
 
 
ZPIT SANGRIA
 
  • Opublikowano: środa, 20, listopad 2019 04:57
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb